Wpis z mikrobloga

@lol3pdg: wtf gościu. Jak ktoś ogarnia w JS to po co ma wdrażać się w zaawansowane rzeczy w JQ skoro wystarczy coś wyszukać? Nie chodzi mi, że ktoś nawet nie słyszał w ogóle o JQ i podstaw ma nie dotykać. Ok, spoko. Jak używa to niech sobie przejrzy. Ale jak ktoś chce się rozwijać i mocno się w coś wdrożyć to na #!$%@? JQ. Wystarczy google do tego aby coś znaleźć
@NickciN OP zrobił to co opisales (szukal odpowiedzi, gdy coś potrzebowal),, a ty mu odpisujesz żeby się tego nie uczył, a jak ktoś chce sie zaawansowanych rzeczy w JQ uczyc to niech się uczy, ciekawi mnie argument jaki jest za tym żeby nie uczyc sie JQ, rozumiem, ze dlatego, że niemodne bo praca w tym jest
@lol3pdg: a ty masz chyba #!$%@? święta że tak się czepiasz xD napisałem co myślę, może błędnie. Pewnie masz racje bo ja raczkuje w IT. A dalej brniesz w to. Miłych świąt i przede wszystkim spokojnych
@NickciN @macjan_666

Wiem że jq to zło.

Nie wiem skąd to przeświadczenie, iż jquery jest czymś złym. Jest to bez wątpienia biblioteka, która odegrała bardzo istotną rolę w historii webdevelopmentu i nie powinno to pozostawiać żadnych wątpliwości. Natomiast czasy gdy jquery było niezbędne już się skończyły i stąd powinno wynikać odchodzenie od używania tej biblioteki. Ilość przypadków racjonalnego użycia jquery w 2020 roku jest znikoma, aczkolwiek zdarzają się sytuacje gdzie rzeczywiście nie