Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SebaRenesansu:
Dowodzi tego, że osoby które dostaną szczepionkę jako pierwsze, będą brały udział w badaniach, jako ochotnicy. Dodatkowo dowodzi, że rząd wyda ciężkie pieniądze no specyfik, który nie wiadomo, jak długo zapewnia ochronę zaszczepionym. Poza tym dowodzi, że osoby przewlekle chore powinny się wstrzymać z przyjęciem preparatu, bo nie wiadomo, jaka będzie reakcja ze względu na leki, które stale przyjmują.
@1988BaZyL: osoby przewlekle chore powinny również dodatkowo nie łapać zakażać się Sars-COV-2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) badania kliniczne już były, 3 fazy. Nawet wyniki masz. ,,Nie" dla pełzającego antyszczepizmu. Szczepionka jest bezpieczna.
@1988BaZyL: mam nadzieję, że za dużo z was nie będzie ,,czekać na swoją kolej" - bo państwo musi osiągnąć wysoką wyszczepialność w krótkim czasie.

Ja nie chcę przez antyszczepsko-braunisty motłoch zaznać nowych ograniczeń (w tym cenzury internetu), do czego konsekwentnie dążą szury od roku.
Poza tym dowodzi, że osoby przewlekle chore powinny się wstrzymać z przyjęciem preparatu, bo nie wiadomo, jaka będzie reakcja ze względu na leki, które stale przyjmują.


@1988BaZyL: za to reakcją covid z chorobami przewlrklymi jest często śmierć