Wpis z mikrobloga

@JacoobCK: też mi nowość. To niżej to też Mustang i to mogłeś sobie kupić takiego z silnikiem 90KM. Mam wrażenie, że "fani" Mustanga lubią zapominać ile badziewnych aut sprzedano z tym silnikiem, wolą pamiętać tylko te najładniejsze i V8 (ale to tylko te mocne, a nie np 5.0l pojemności, tylko 140KM mocy i to jako najmocniejsza opcja tej generacji xD)
HetmanPolnyKoronny - @JacoobCK: też mi nowość. To niżej to też Mustang i to mogłeś so...

źródło: comment_1609094522W6xzxNOqNOQx8KPZKoL4op.jpg

Pobierz
@JacoobCK: też bym wolał, żeby nowy model miał nową nazwę, ale szczerze mówiąc pod nazwą Mustang wyszło już tyle badziewia, że już mnie to nawet nie rusza. Elektryczny Mustang wydaje się chociaż w miarę fajnym autem - sylwetka nie jest najgorsza jak na SUVa ze ściętym tyłem i jednocześnie jest przestronny, podobno prowadzi się lepiej od głównego konkurenta czyli Tesli.
Za to tak jak kiedyś można było trolować zloty kupując coś
@HetmanPolnyKoronny: Pod filmikiem Douga Demuro z Mustangiem Mach-E ktoś zasugerował, że Ford powinien nazwać ten samochód Model T lub Model E czym utarli by nosa Tesli i to było by zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż Mustang
Z tego co kojarzę to Tesla i Ford kłócili się właśnie o nazwę Model E, bo Tesla tak chciała nazwać Model 3. Ale Ford twierdził, że brzmi zbyt podobnie do legendarnego Modelu T, więc Musk musiał
@JacoobCK Myślę, że zdecydowali się na tę nazwę bo to chyba jedna z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych w portfolio Forda.

Też uważam że mogli wskrzesić jakas starszą linię, np taki Thunderbird wydawałby się idealny dla samochodu elektrycznego. No ale cóż, tak uznał zarząd, marketingowcy itd. może specjalnie poszli w kontrowersje? Żeby teraz powstawały artykuły czy filmiki na YT, w których petrolheadzi będą wypruwać żyły o tym czy nowy SUV jest godzien tej