Wpis z mikrobloga

Podziwiam osoby, które są jeszcze w stanie być w tym kraju patriotami i lubić w sumie nie wiem za co ten kraj xD Albo te osoby są masochistami, albo wciąż jeszcze mają dziecięcą naiwną nadzieję, że ten kraj kiedyś będzie normalny.
Ten kraj nie da się lubić praktycznie za nic, ani za rząd, ani za społeczeństwo ani nawet za środowisko i lasy zawalone śmieciami, rzeki zatrute, płonące wysypiska śmieci, mokradła wysuszone, centrum stepieje a powietrze i ten smog nadaje się tylko co najwyżej dla orków z Mordoru xD
Na prawdę podziwiam, jeżeli ktoś nadal za coś (nie wiem w sumie za co) lubi ten kraj xD
Ktoś może powiedzieć - nie podoba się to paszoł won - uwierz dzbanie, gdyby nikt na przeprowadzce nie stracił ani centa i nie musiał od nowa we wszystko inwestować to ten kraj liczyłby może max 10 milionów ludzi xD a PiS ma jeszcze co najmniej 3 lata aby wam obrzydzić do reszty ten kraj.

#neuropa #4konserwy #koronawirus #patriotyzm #polska #takaprawda #bekazpisu
  • 12
@NaczelnyWoody: true. Ja siedzę na dupie trochę z lenistwa, bo nie chce się przeprowadzać póki jest mi tu dobrze, a trochę z sentymentów, bo lubię miejsce w którym mieszkam i się tu wychowałem. Tylko nie robi mi znaczenia w jakim to jest kraju, do tego akurat mam bardzo nijaki stosunek - jakby od jutra moja okolica stała się nagle eksklawą Etiopii to olałbym to ciepłym moczem.
@NaczelnyWoody:

Jakieś 15, 10 lat temu miałem znacznie wyższe zdanie o Polsce.
Że należymy do kręgu kultury i cywilizacji europejskiej. I że te aspiracje mamy jeszcze większe. Dalsza integracja i wzmacnianie tej przynależności. Rozwój i umacnianie kraju. Czuć to było zwłaszcza w 2014, gdy tuż obok, u sąsiada, dział się ukraiński Majdan. Gdy tamtejsze społeczeństwo chciało sobie wywalczyć taką właśnie przynależność, jaką my przecież już mieliśmy. A tamtejszy satrapa chciał to
Pobierz spere - @NaczelnyWoody: 

Jakieś 15, 10 lat temu miałem znacznie wyższe zdanie o Po...
źródło: comment_1609283624VAKAlhQ2CAiVoP5dy8gBJb.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaczelnyWoody @LadniePieknie
Patriotyzm nie oznacza miłości do rządu, tylko do ojczyzny (swojego narodu lub kraju). Ja jestem do ojczyzny przywiązany i gotowy by ją naprawiać.
Jacyś pisowcy nigdy tego we mnie nie zniszczą. I nie jestem w tym wyjątkiem, bo takich patriotów wciąż jest wielu, są nimi np. Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia. Mam nadzieję, że patriotów będzie jeszcze więcej, gdy w następnych wyborach odsuniemy pisowskich szkodników od władzy i nasz kraj
@NaczelnyWoody:
Patriotyzm = Rozum i godność człowieka
Tylko egoista nie jest patriotą.

Większość ludu popiera PiS

Gdybyśmy zamiast metody D'Hondta mieli Sainte-Laguë to pis nigdy by nie rządził.
Twardy elektorat to 33%, resztę która na nich zagłosowała, da przeciągnąć na swoją stronę. Tylko na razie opozycja się trochę #!$%@?, ale zaczyna się w tym już coś zmieniać. Na dodatek tego starego, fanatycznego elektoratu z roku na rok ubywa.