Wpis z mikrobloga

melduję się, chciałem się pochwalić i podziękować wszystkim którzy mi pomogli i mieli wystarczająco dużo cierpliwości kiedy ja z jednej strony bardzo chciałem przestać pić a z drugiej każda kolejna butelka wydawała się jedynym możliwym wybawieniem, jesteście cudowni ( ʖ̯)

#alkoholizm

nie mogę się powstrzymać od poniższego, mam nadzieję że nikt nie odbierze tego w zły sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[...] Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić; odwagi abym zmieniał to, co mogę zmienić i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło [...]


Stephen King, Miasteczko Salem
źródło: comment_1609487575JvUmXn7PGnY6aGSBWRE4cN.jpg
  • 10
@jamlowski: "i am sober" polecam, najlepsza jaką widziałem, darmowa, można zapłacić ewentualnie za zmianę koloru tła i takie kosmetyczne rzeczy, w zakładce społeczność można czytać wpisy innych trzeźwych osób i robić własne, co rano przypomnienie o kolejnym trzeźwym dniu i jakiś cytat na początek dnia, co wieczór powiadomienie by wypełnić podsumowanie dnia, ocenić czy cieżko było pozostać trzeźwym i czy w ogóle się pozostało i można dopisać jakieś przemyślenia niewidoczne dla