Wpis z mikrobloga

2020 był to najdziwniejszy rok w moim życiu, nie zapomnę go nigdy:

- 24 lutego o godzinie 2:05 kupiłem w USA na odległość samochód. 20-letni Chevy Express z benzynowym silnikiem 5.7l (na zdjęciu), którym 17 marca miał nam posłużyć do odbycia pierwszej w życiu podróży po USA

- 31 marca na skutek pozostania w Polsce i dużej ilości czasu z powodu załamania się branży turystycznej wpadłem na spontaniczny pomysł otwarcia kanału kulinarnego, który debiutuje tydzień później i zyskuje nazwę Top Gar

- 14 kwietnia nie odbył się mój planowany z @kania-19 ślub w Las Vegas, jak zamawialiśmy obrączki to nie znaliśmy jeszcze daty więc jest nie wygrawerowana, ale teraz myślę że wygraweruję i przekreślę tę datę :D

- 24 listopada wprowadzam do mieszkania z którego wyprowadziliśmy się 1 sierpnia, a które w tym czasie przeszło generalny remont. Pierwszy raz w dorosłym życiu będę mieszkał bez współlokatorów, których łącznie było 23.

W styczniu 2020 miałem już dokładnie niemal co do dnia zaplanowane pierwszą połowę roku, dziś nie wiem co będzie za 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie mam żadnych konkretnych planów. To całe covidowe szaleństwo wywróciło trochę moje życie do góry nogami, ale na szczęście ja i wszyscy moi bliscy byliśmy zdrowi. Gdyby ktoś rok temu powiedział mi, że tak będzie wyglądał 2020 to zdecydowanie bym mu nie uwierzył.

Mam nadzieję, że w roku 2021 będzie lepszy od 2020. Nie tylko dla mnie, ale również dla Was.

Wszystkiego Najlepszego!
MG78

Tagi luźno związane z tematami #2020 #roadtripbus #kuchniamg78 #samochody
MG78 - 2020 był to najdziwniejszy rok w moim życiu, nie zapomnę go nigdy:

 - 24 lu...

źródło: comment_1609501499rH98K28o2qHn1IwA7Mkclo.jpg

Pobierz
  • 111
@damiiiii: Mam nadzieję, że nic i że stoi tam gdzie powinien :D Tak było przynajmniej przed świętami :)

Na początku stał niedaleko domu człowieka, który pomógł mi go kupić. Musiał on jednak przestawiać go dwa razy w tygodniu ze względu na sprzątanie ulicy. W czerwcu trafił na bazę polskiej firmy transportowej, dzięki uprzejmości jednego z kierowców, który gdzieś na grupie FB przeczytał o moim problemie ze znalezieniem miejsca dla fury, której
@MG78: mieszkałeś z 23 osobami w małym mieszkaniu, wyprowadziłeś się z niego (było Ci ciasno? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i wróciłeś z powrotem 3 mies. później? Fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)