Wpis z mikrobloga

Dwa pytania, wczoraj z różową stoczyliśmy ponad 3 h partię, zostałem pokonany 124 pkt do 104, trochę mnie odstawiła w megakredytach, miała korpo które dowalą terraformacje za 3 megakredyty, ale nie o tym ;)

Pytanie czy mogę coś zrobić z jednostkami ciepła, jeśli mam już temperaturę na maxa? Mogę wydać 8 jednostek i tylko przesunąć terraformacje? Chyba nie, bo nie podnoszę ciepła planety?

I drugie, TM oceniam super, mam też Robinsona, którego strasznie lubie. Co z planszówek może mi się jeszcze spodobać w tych mechanikach?

#terraformacjamarsa #gryplanszowe
Pobierz grzegorz-kuczkowski - Dwa pytania, wczoraj z różową stoczyliśmy ponad 3 h partię, zos...
źródło: comment_1609574336hqBJMPVMhDhxuHYYm0qA3n.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzegorz-kuczkowski: Nic wiecej z nie zrobisz.

Do Terraformacji podobne są ponoć Podwodne Miasta.
Ale skoro podobają Ci się dwie dość różne gry - to zaopatrz się w trzecią, jeszcze inną. Nie szukajnnic podobnego. Powiedz tylko na ile osób.
@grzegorz-kuczkowski:
Jeśli chcesz coś minimalnie prostszego od tych gier to Everdell jest bardzo fajne.
Jeśli trochę cięższego to Brass Birmingham, Maracaibo czy Great Western Trail polecam.
Z koopów polecam mocno Spirit Island, które niedawno wyszło po polsku. Zasad wiele nie ma, ale móżdżenia mnóstwo. Ciężko wygrać, ale daje satysfakcję, bo bardzo mało losowości.