Wpis z mikrobloga

Zapraszam do dyskusji. Jak można mieć inne zdanie o tych agresywnych, niewychowanych, szczekających, często lękliwych i nie nadających się do życia zwierzaczkach? Jak można popierać utrzymywanie masy schronisk, ratowania operacyjnego psów i kotków za wielkie pieniądze, kiedy brakuje w tym kraju kasy na leczenie ludzi, a jak już być przy zwierzaczkach - ochronę dzikiej natury. Dlaczego i po co? Proszę mnie przekonać
#psy #schronisko #schroniskodlazwierzat #niekupujadoptuj #zwierzaczki #zwierzeta
źródło: comment_16096145852MKm4KSpKDZCD5Gz3wTGiF.jpg
  • 101
@turfa8: tak sobie tlumacz swoj zerowy poziom, patrzac na twoj profil to w sumie nie tylko tu "blysnales" swoim iq lewego klapka "inteligencie" xD
Ale moj blad, moglem wczesniej zajrzec, bym wiedzial ze nie warto nawet podejmowac dyskusji z dzbanem.
@turfa8: ale po co cie dzbanie mam nazywac inaczej, kazdy widzi ze inteligencja nie grzeszysz to i nie dziwne ze nie rozumiesz dlaczego uzywam jednego okreslenia, nie dam ci powodu zebys zaraz polecial z placzem do moderacji, placz dalej dzbanie xD
@Dante27: no wysil się trochę albo użyj swojej władzy i daj mnie na czarną. Za trudne? Pewnie tak sądząc po twoich wypocinach. Jedyne co potrafisz to tylko ubliżać i to z marnym skutkiem, może te teksty robią wrażenie na kolegach w czasie przerwy między lekcjami ale tutaj musisz się wysilić, rozgrzać trochę mózg bo jak wiesz nie używany narząd z czasem zanika
no wysil się trochę albo użyj swojej władzy i daj mnie na czarną


@turfa8: dalem juz dawno za bycie d...zbanem xD
Ale mam beke z ciebie ze plodzisz wysryw za wysrywem aby tylko miec ostatnie zdanie xDD

Jedyne co potrafisz to tylko ubliżać i to z marnym skutkiem


@turfa8: probowalem rozmawiac najpierw jak z czlowiekiem, nie moja wina xD

może te teksty robią wrażenie na kolegach w czasie przerwy między
@turfa8: mimo to jak dzieciaczek plodzisz wysryw za wysrywem bo musisz miec ostatnie zdanie, jak szesciolatek "panie dorosly" (po tym najczesciej mozna poznac gowniaka) xD

Dawaj skrobnij kolejny wysryw xD
Dyskutowac zawsze mozna, ale dla ciebie jak widac to zbyt trudne, w sumie bez argumentow to sie nie dziwie, dlatego koncze odpisywanie na twoje wysrywy, bo szkoda niedzieli, milego dnia zycze, mimo wszystko.


@Dante27: ciężko coś Ci idzie to kończenie, w sumie niczego więcej się nie można spodziewać bo niezbyt inteligentnym pryszczatym nastolatku.
Skończ już porywnywac ludzi do psów, to powinno być karane


@Wincyyyyj: na szczescie Twojego toku myslenia nikt powazny w tym kraju nie reprezentuje, co najwyzej wsioki i patusy, takze moge spac spokojnie ¯\_(ツ)_/¯
jestem za wypuśćmy psy ze schroniska w jakiś lasach na Podlasiu, zobaczymy jak sobie poradzą xD


@Wincyyyyj: a czemu proponujesz srodowisko im nieznane, skoro od tysiecy lat zyja blisko osad ludzkich, "myslenie" na zasadzie - wrzucmy mirka @Wincyyyyj: do jaskini niedzwiedzi, jak przezyje to moze kojtnie nastepnego dnia.
@turfa8: kogos porownalem ynteligencie, wytrzyj te zaplakane oczy bo juz czytanie ci nie wychodzi dzbanie xD

PS. Ale widze od razu zwrociles na to uwage, czyzbys byl przedstawicielem tejze grupy? Ze swoja "inteligencja" to dosyc prawdopodobne xD
@Dante27: sam napisałeś że pies potrafi sobie poradzić na wolności, żebranie żeby człowiek nakarmił to nie radzenie sobie.
Nie wiem w jakim środowisku się obracasz ale jesteś jedną z nielicznych osób porównujących ludzi do psów i porównujących eutanazję człowieka do uśpienia psa
sam napisałeś że pies potrafi sobie poradzić na wolności, żebranie żeby człowiek nakarmił to nie radzenie sobie.


@Wincyyyyj: ale zauwaz ze nie napisalem ze jest wstanie poradzic sobie W KAZDYCH warunkach, tego nie potrafi nawet czlowiek. Skoro widzisz cale watahy bezpanskich psow (a nie wiem gdzie zyjesz, ja mieszkam w miescie i ich nie widuje prawie wcale), to jakos one zyja, a wiec sobie radza.

Nie wiem w jakim środowisku się
a zabijanie dla oszczednosci jest slabe, juz robil to jeden malarz z Austrii w przypadku ludzi, i nie spotkal sie z entuzjazmem swiata.


@Dante27: nie powołuj się na hitlera bo już z biblią Ci słabo poszło
@Dante27: raczej od kogoś kto wie co mowi i co robi i nie od tylko dla 15 a raczej mentalnego 8 latka. Żegnaj możesz dlaej lizać sie po jajkach z ziomkami z tagu psy.