Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witam. Potrzebuję zwiększyć zasięg sieci WiFi w domu. Kupiłem jeden wzmacniacz sygnału TPLink TL-WA860RE i jest lepiej ale dalej brakuje mi sygnału w jednym ważnym pomieszczeniu i planuje kupić drugi taki sam bo jest z wtyczką od razu na podłączenie np ładowarki. Pytanie natomiast mam czy da się zrobić takim urządzeniem tak żeby była jedna sieć? Teraz mam tak że główny router nazywa się ironek105 a ze wzmacniacza już jest jakby osobna sieć ironek105EXT. Czy da się zrobić żeby wszędzie była jedna nazwa sieci a żeby tylko była wzmacniana? Bo tak to trzeba np przełączać się jak braknie zasięgu z głównej lub tej dodatkowej. Lub co ewentualnie można zrobić żeby osiągnąć taki efekt? #router #internet #siecikomputerowe #wifi #tplink #pomoc #komputery
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaneOsobowe: a trochę jaśniej?? Jestem trochę zielony w tych tematach... Za pomocą tych urządzeń co wymieniłem tak się nie da tak? Jedynie przez osobne sieci będzie zasięg?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaneOsobowe: a czy jak kupie jeszcze jeden ten wzmacniacz to da się przeciągnąć dalej zasięg łącząc go z tym wzmacniaczem co juz mam czy tez musi być do routera głównego połączony? Bo glowny router jest w rogu domu na 2 piętrze ( nie pomyślałem wcześniej żeby go dać gdzie indziej niestety i dlatego tera mam problem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaneOsobowe: czy takie coś jak tp link deco e4 mesh będzie dobre? Cena jest przystępna i znalazłem trochę tańszą używkę. Czy te urządzenia podłącza się do prądu i routera głównego przez WiFi Czy kablami trzeba wszystko spinać?