Wpis z mikrobloga

Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać osób będących na Marszu Niepodległości w Warszawie 11.11.2014r ? Wpadła mi tam w oko jedna dziewczyna, nawiązaliśmy kontakt wzrokowy gdy wyrywaliśmy razem znak drogowy( potem po dwóch latach widziałem ją na kontrmanifestacji Ogólnopolskiego Strajku Kobiet), oprócz na zdjęciu FB na funypage ONR gdzie nie była oznaczona, zdjęcie gdzieś mi przepadło, mogłem napisać do oznaczonych o namiary do niej ale dalem dupy. Generelania wyglądem 100 % mój typ + intuiicja mówi mi że to była dziewczyna na reszte zycia raczej
Przekopałem to i też jej nie ma:
https://polskatimes.pl/marsz-niepodleglosci-2014-276-osob-zatrzymano-w-zwiazku-z-zamieszkami-zdjecia-video-relacja/ar/3634070

Nigdy nie zbuduje szczęśliwego związku z inną kobietą, bo w moich myślach będzie ONA tak bardzo chciałbym trzeciego widzenia z nią o ile wolna jest.
#pytanie #zwiazki #warszawa #poszukiwania #milosc #takietam #marszniepodleglosci #niepodlegosc
Pobierz l3gend - Ktoś wie gdzie mogę poszukiwać osób będących na Marszu Niepodległości w Wars...
źródło: comment_1609702425sBSO58MFiDfFU0omgzu75r.jpg
  • 4