Wpis z mikrobloga

@CzeXD: Czy to ta świeża sprawa z 2020 pod jakimś klubem jeśli dobrze pamietam?

Ogólnie to można mieć pięć czarnych pasów, a jak dostaniesz z partyzanta to wiele nie zdziałasz.
P.S krav maga to gowno xD
@Raptor111: nie znam typa, ale sprawdziłem i muszę powiedzieć, że dobry zawodnik xDD

Krav maga jest dobra, ale w dojeniu frajerów na hajs. Wystarczy zobaczyć nawet na filmy tego Zbycha, kto tam chodzi.
Pozytywne opinie o km słyszałem tylko od ludzi którzy nigdy w życiu na postawili stopy na macie, albo od osób które potrenowały pare miesięcy i myślą że coś potrafią.
Potem można poczytać takie głupoty jak @Zales360 pisał.
Krav
@CzeXD: Ja widziałem stopklatke chwile przed, to był odwrócony plecami do napastnika, zreszta to nie istotne czy w tył głowy czy nie jak się nie spodziewał i upadł na kostkę.
Wiadomo co stało się z typem który go uderzył? Znaleźli go?
@JudaszowyBudyn
1 duża liczba trenerów zachowuje się jak Zbyszek
2 często uczą wybijania komuś noża z ręki co jest całkowitą bzdura
3 Pokazują zbyt szczegółowe techniki które tracą swój sens na ulicy. Czemu? A no dlatego ze na ulicy jest w nieskończenie wiele kombinacji zdarzeń które mogą się wydarzyć, od nawierzni po wiele wiele innych i żadnej sytuacji nie da się przewidzieć
Itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raptor111:
1. Co masz na myśli bo nie rozumiem
2. Nie znam technik z wybijaniem noża z ręki są jedynie przejęcia noża/pałki ale są to albo techniki bardzo zaawansowe ale mają zastosowania VIP czyli że masz osoby trzecie w pomieszczeniu i musisz obezwładnić zakładnika albo są to techniki przeznaczone dla służb
3. tutaj akurat to jest kwestia indywidualna no ja się z tym nie zgodzę ale nie ma sensu się o
@Raptor111

SYC TO STAN UMYSŁU

A co do Twojej rozkminy to wg mnie na ulicy... Wiem, że to zabrzmi patetycznie ale głównie liczy się charakter xD

Możesz być super zawodnikiem albo czuć się wyśmienicie na macie czy na zawodach ale wiele widziałem akcji w których chłop który nie trenował w życiu dłużej niż miesiąc radził sobie bardzo dobrze w starciach z zaskoczenia.

Wg mnie głowa dużo robi potem oczywiście umiejętności