Wpis z mikrobloga

Czy wiedzieliście, że mamy jednego Polaka na liście 101 osób, którym został zabroniony wjazd na teren UK?
Jacek Międlar.
Luźno sobie przeglądałem tę listę, ale jak zobaczyłem polską flagę to aż podskoczyłem na fotelu xD zdziwiłem się nieźle, że ktokolwiek tam śledzi taką niewielką działalność jakiegoś księdza z Polski. Obok niego w liście są takie postaci jak Mike Tyson, ale też irańscy, rosyjscy i serbscy terroryści, jest też założyciel Stormfront.org - Don Black.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_people_banned_from_entering_the_United_Kingdom
#gruparatowaniapoziomu #wikipedia
KapiBara1337 - Czy wiedzieliście, że mamy jednego Polaka na liście 101 osób, którym z...

źródło: comment_1610021322rUkMIQYoQKOi6EeDFfuuFt.jpg

Pobierz
  • 6
@KapiBara1337

zdziwiłem się nieźle, że ktokolwiek tam śledzi taką niewielką działalność jakiegoś księdza z Polski.


Nikt niczego nie śledzi, tylko lewary robią akcję "uprzejmie donoszę że to faszysta nienawidzący niebinarnych seksualnie afroeuropejczyków", wysyłają z tysiąc maili do policji czy administracji i potem są takie zakazy z czterech liter wyjęte.
Na podobnej zasadzie blokowali spotkania z Ziemkiewiczem i Korwinem, co zresztą znacząco podniosło ich rozpoznawalność ( ͡° ͜ʖ ͡°).