Wpis z mikrobloga

@janushek nie chodzi mi o to że psvr nie działa z ps5 tylko kiedyś była informacja (podkreślam że niewiem czy prawdziwa) że psvr będzie na ps5 działało tylko we wstecznej i jak jakaś nowa gra wyjdzie to będzie musiała być wydana poprostu na PS4. Brzmi głupio no ale chciałem się poprostu upewnić. Jak mówisz, że będzie działać to spoko.
@Medonix: spoko, poprawiłem się wyżej

W ogóle już nie pamiętam kiedy ale czytałem że Hitman ma być właśnie ostatnim dużym tytułem na PSVR więc pewnie wszystko co jest robione od teraz będzie robione na nowe gogle
@janushek: swoją drogą myślę, że po prostu pierwszej wersji mają za dużo i dają sobie czas na zbycie ich dlatego się nie śpieszą, PSVR to nadal rzadkość w polskich domach mimo że ceny używek nie są jakieś zaporowe, powiedziałbym że to tani sprzęt.
@janushek: swoją drogą myślę, że po prostu pierwszej wersji mają za dużo i dają sobie czas na zbycie ich dlatego się nie śpieszą, PSVR to nadal rzadkość w polskich domach mimo że ceny używek nie są jakieś zaporowe, powiedziałbym że to tani sprzęt.


No tylko problemem jest quest, moim zdaniem bezkonkurencyjne google które są niewiele droższe.
@Medonix: Quest to wygoda, nie da się ukryć że zabawa z kablami jest uciążliwa, jeśli PSVR2 będzie w przystępnej cenie to od razu ogolę pierwszą wersję i zakupię dwójkę, bardzo lubię taką zabawę, ale rozumiem że ktoś może mieć chorobę symulatorową i nudności, myślę też że to kwestia przyzwyczajenia organizmu do tematu, pierwszą dobę posiadania VR nie potrafiłem grać dłużej niż 20 minut nie robiąc przerwy, a potem potrafiłem grać w
@FRIX1988: nie będzie portu napewno ponieważ musiało chodzić na PS4. Gry vr na ps5 nie wychodzą, jeśli odpala się to tylko we wstecznej kompatybilności na PS4. Port może zrobią na ps5 jeśli wydadzą psvr2