Wpis z mikrobloga

mirki, jestem nowy w krypto, nie pakuje dużych sum, raczej zabawa i eksperymentowanie.. jestem na coinbase.. i tam jakbym chciał kupić za 10eur coś, to pobierają aż 0,99euro prowizji? Przecież to niemal 10%... czy ten coinbase ma w ogóle sens dla małych kwot?
#kryptowaluty
  • 6
@jatylkonapiwo: jeśli już korzystasz z coinbase to zaloguj się na coinbase pro na te same dane, wtedy prowizja będzie dużo mniejsza a to samo wyjdzie na tych trzech tematach o których pisałem coś więcej tutaj bo kursy i prowizje maja bardzo zbliżone no i najważniejsze! nie ma dużej opłaty za wypłacenie btc około 20$ 0.0005 BTC tak jak to jest na wszystkich giełdach i kantorach tylko dużo mniej około 1-2$ a
@jatylkonapiwo: jak chcesz spekulować, uprawiać hazard to binance ma opcję postawienia shorta na shitcoiny W PARZE DO BTC! Tam jest od kilku miesięcy taka możliwość i jest bardzo duży wybór shitcoinów. Jest to mocno skomplikowane bo nie wygląda to tak jak short/long na fjuczursach. Idziesz Handluj > zaawansowane i wybierasz izolowany lub cros. Potem po prawej na dole masz transfer i ładujesz btc na izolowany. Potem wybierasz izolowany > market >