Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, jestem zamknięty w UK.
Słyszałem że jest możliwość powrotu przez Słowację tranzytem. Znalazłem jeden lot a później żadnego i zastanawiam się czy jest możliwość by bez kwarantanny ktoś mógł po mnie przyjechać do Bratysławy i zawieźć do Polski autem.
#uk
  • 17
@Myrtan: moi akurat lecą do koszyc i do granicy maja 1,5 godziny
przyjeżdża po nich znajomy, ale wysłałem mu ich bilety i będzie próbował na tej podstawie wjechać i nie mieć problemów. Jeśli jednak by się mu nie udało wjechać na słowację to wezmą taxi i będą chcieli się dostać do granicy.
a o tym mirku co pisałeś wyzej ze mu się udało, to kiedy leciał do tej słowacji? dzisiaj?
@Myrtan: ogarnij blablacara przekroczenie granicy słowacko-polskiej to jak rzut kamieniem, ja dzisiaj jechałem i tak jak pisałem ci wcześniej nic ode mnie nie chcieli, z bratysławy do jastrzębie zdrój to ok 3g i 15 min więc na spokojnie zdążysz nawet gdyby był mega korki
@Myrtan: wszystko poszło bez problemów w UK nic praktycznie nie chcieli, jedynie babeczka przy wpuszczaniu już na pokład chciała tablice rejestracyjne auta które po nich przyjedzie , na Słowacji jak usłyszeli, ze tranzyt to nic kompletnie nie chcieli. Znajomy normalnie wjechał na granicy, pokazał ze ma bilety i jedzie po nich, zero problemów