Wpis z mikrobloga

Bardzo dziękuję za wsparcie, dostałem mase prywatnych wiadomości & komentarzy z pochlebnymi opiniami o akcji, ale co ważniejsze, mase mase namiarów na różne biznesy które się otwierają.

Wysyłajcie ich ile wlezie, wszystko wyląduje na tagu.

Kolejnym krokiem będzie zrobienie publicznej mapy google maps - w ten sposób będziecie mogli zobaczyć jakie biznesy w Waszej okolicy zaryzykowały i się otworzyły (a więc też potrzebują Waszego wsparcia) - poza tym, od jutra dalej lecimy z licznikiem. Poza tym, do wrzutek gastro zostawie też namiar jak można zamówić jedzenie - wiem, że mimo że sporo ludzi wspiera biznesy, nie każdy czuje sie komfortowo żeby pójść i coś zjeść na miejscu.

Na powtarzające się pytania o podpięcie tego pod jakąkolwiek agitacje polityczną - to się nie stanie, bo niezależnie kto jest u władzy lockdowny i tak by były. Może nie tak chaotyczne, i może nie tak bezsensowne, ale na pewno na coś byśmy mogli narzekać.

Gdybyście mieli jeszcze jakieś pomysły jak tag może pomóc tym nielicznym - dajcie znać, roważę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W takim tempie myślę, że do poniedziałku spokojnie dobijemy do setki. A jak dobijemy, to lecimy to the moon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#100otwartychbiznesow
  • 8