Wpis z mikrobloga

Halo Halo.

Niedawno byłem zhejtowany jak mówiłem że Lonzo to kaleka wypromowana przez ojca. Podobno ma wysokie iQ i takie tam.

W nawiązaniu do wczorajszego meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A nie mówiłem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#nba
  • 7
@Myrdin: nah dyskusja toczyła się minimalnego progresu, chodziło mi o to że od samego początku słabo go widzę jako startera, że stoi prawie w miejscu, ma złe decyzje rzutowe, słaby jump shot(tu rozumiem, ale poprostu ma jakieś krzywe łapy i ręka prowadząca piłke lekko za szybko odchodzi)

Teraz jest młody braciszek tóry widzi podobnie i z meczu na mecz wygląda lepiej
@domio111 Lonzo nauczył się dobrze bronić i podciągnął trójkę do jako takich 37% ale reszta od czasów gry w Lakers się nie zmieniła(rzut dalej słaby, wolne tragiczne jak na obwodowego, atletycznie też postępu nie zrobił). LaMelo pokazuje że ma większy potencjał od brata, przymasuje bo jest chudzielcem, poprawi obronę i będzie lepszy od brata. Rzut ma lepszy od Lonzo w pierwszym sezonie, wizję gry i podania też.
@DonTadeo: mam podobne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lonzo gra 4 średni sezon i statsy ma nadal porównywalne przy prawie 3 stratach na mecz i jednym stealem ... naprawdę nie widzę potencjału... co do Lamelo zobaczymy jak to dalej pójdzie bo sporo było szczypiorów którzy na początku mieli problemy a z 10kg + nagle zmienilo wszystko(przykład janisa jest zły ale mimo wszystko w tym temacie jest wzorem)