Wpis z mikrobloga

@mattz_: Nic nie wybrałem, to Google tak zaproponował. ¯\_(ツ)_/¯ Ale idąc normalną drogą jest całe 300m dalej.

Co do bagaży wiadomo, że niefajnie, ale czy zawsze każdy idzie z górą bagaży? Magisterkę robiłem w Poznaniu i też dojeżdżałem w weekendy pociągiem - mieszkam w niedużym mieście i do dworca miałem ponad 2 km - jak była pogoda to chodziłem z buta. No ale dla ciebie stacja 1,6km od centrum to już
@miken1200: No jasne że bezsensu jak autobus masz pod nosem, którym jest szybciej i wygodniej. Ogólnie koło Lewina wszystkie miejscowości aż do Kłodzka mają podobny problem (autobus pod nosem, a kolej za miastem). O wiele szybciej i wygodniej jest pojechać autobusem. Nie wiem czemu trzymają tą nierentowną linię, jeździ szynobus i wiecznie jest pusty. Zamiast tego mogliby zrobić parowóz i byłaby świetna atrakcja turystyczna bo trasa jest naprawdę bardzo malownicza.
@mattz_: Co ciekawe, w samym Kłodzku jest odwrotnie. PKS pada, natomiast kolej zaoferuje lepsze warunki dzięki nowej stacji kolejowej tuż obok ścisłego centrum. Wcześniej w Kłodzku Mieście był tylko przystanek bez możliwości manipulacji składem kolejowym, przez co wiele pociągów kończyło bieg na Głównym. Teraz będzie pełnoprawna stacja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metoklopramid: tylko właśnie w stronę Wrocławia i może do Czech przez Międzylesie. W stronę Kudowy to jest bezsensu całkowicie. Sam wolę koleją do Kłodzka a potem poprosić kogoś żeby odebrał lub autobus.