Wpis z mikrobloga

@Blaszka_Paszka: Typowe wyparcie jest typowe. W każdym razie powodzenia w zmianie czegokolwiek będąc wewnętrznie podzielonym. To przecież elementarny brak sprytu, nawet jak masz coś do nich to zagryzasz zęby i realizujesz wspólne postulaty, no chyba że święte oburzenie i zawiść są bardziej efektywne ¯\_(ツ)_/¯
lewicowych libertarian

@plackojad: a co to?


@MichalLachim: coś mi się wydaje, że chodzi o słynną akcję, ze Strajku Kobiet. Pedolibki poszły protestować w strajku, a później zebrali oklep od razemków i stracili flagę. Później razemki kazały im 'oddalić się w niewiadomym kierunku'.
@piwniczak: bzdura, jakbyś poczytał trochę źródeł tych liberalno-konserwatywnych idei które masz to byś wiedział, że wszystkie się wywodzą z ideii aboslutu - Boga lub jak kto sobie lubi to nazywać. Nie wchodzą one w marksistowską ideę subiektywności tylko stawiają swoje aksjomaty jako wolność jest najważniejszą wartością - ponad inne.

Aż smutne, że jako człowiek rozumny za jakiego Cię mam tego nie wiesz. Jest też inna praktyczna rzecz danego połączenia:
@sorek: przede wszystkim nigdzie nie wspomnialem nic o religii, naprawde nie wiem z czym probujesz dyskutowac.
Ale to wlasnie ten wspomniany przez ciebie relatywizm, czy mowiac dosadniej hipokryzja jest jednym z czynnikow ktore osmieszaja caly ruch alt-right. Nie interesuje mnie opcja polityczna, ktora pod wzgledem sfabrykowanych, naciaganych czy wyselekcjonowanych newsow bedzie konkurowac z mediami lewicowymi. Nawet jezeli taka konkurencja okazuje sie skuteczna w sondazach. Nie interesuje mnie opcja polityczna, ktora podobnie
przede wszystkim nigdzie nie wspomnialem nic o religii, naprawde nie wiem z czym probujesz dyskutowac.


@piwniczak: a gdzie ja wspomniałem o religii? Ja wspomniałem o ideii..

Nie interesuje mnie opcja polityczna, ktora pod wzgledem sfabrykowanych, naciaganych czy wyselekcjonowanych newsow bedzie konkurowac z mediami lewicowymi.


Jesteś nie fair w tym wypadku tak pisząc. O jakich sfabrykowanych dowodach piszesz?

Nie interesuje mnie opcja polityczna, ktora podobnie jak lewactwo odrzuca merytoryczna dyskusje na rzecz