Wpis z mikrobloga

@Shinyz0: no chłop co to robił #!$%@?ł po całości, bo mu podałem na jakich wysokościach mają być drążki, a i tak powiercil otwory po swojemu xD tak samo #!$%@?ł poręcze do dipów xD ale spokojnie, zamówione już są skrzynie, będzie można na luzaki z tych wyższych drążków korzystać bez doskakiwania, albo układania konktrukcji z obciążenia i stepera xD
@Shinyz0: obczaj te poręcze do dipów jeszcze xD ja mowilem żeby to wyglądało mniej więcej tak jak na tym zdjęciu. Wszystko prawie się zgadza, ale nie ma tam tego ramienia, które oddalaloby poręcze od słupka, do którego są przymontowane. Więc, jeśli mocno się pochylasz przy robieniu dipów jest szansa, że będziesz szorował mordą po słupku xD nie wspominając o tym, że po to idą pod kątem żeby można było sobie szerokość
Pobierz Jazon - @Shinyz0: obczaj te poręcze do dipów jeszcze xD ja mowilem żeby to wyglądało ...
źródło: comment_1610349620Htl3tkMqsHc1rnO0L9QXZ4.jpg
@Jazon: właśnie jak zobaczyłem te uchwyty to już miałem flashbavki z FW xD najlepsze jak dotąd były w fabryce formy zajebiście się je ustawiało szkoda że tutaj takich nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Shinyz0: tamte miały ten minus, że bardzo mało stabilne były xD mnie tu dziki z ekipy poprosiły o solidna konstrukcję żeby sobie na lajcie 100kg+ bez stresu można na dipa podwiesić, a gościu i tak #!$%@?ł xD ale #!$%@? tam, mi na szczęście rozstaw pasuje i mordą nie szoruje po słupku xD tylko jeszcze skrzynie żeby były i będzie ok, bo jak robiłem dipa z 90kg na pasie to strach tam