Wpis z mikrobloga

@NieMaRajuBezWeza: jak pijesz piwo, mowisz ze zli sa ci co jaraja ziolo. Jak jarasz ziolo mowisz, ze zli sa ci co wala krechy. Jak walisz krechy mowisz, ze zli sa ci ktorzy daja po kablach. Bo przeciez kazdy, kto robi cos społecznie mniej akceptowalnego od "nas" jest cupnem, a "my" jesteśmy w porzadku. Staly schemat.
@NieMaRajuBezWeza: @gekon9633: trochę was ponosi, jak już ktoś zaczyna walić w kable opiaty bo nie wystarcza mu branie tabletek to znaczy, ze stacza się na samo dno i takie są fakty, szczerze to gardzę cpunami co ładują po kablach zreszta jak większość społeczeństwa ale osoba co wali codziennie fete tez się dużo nie rozni i jest również śmieciem. Pozdro dla normlanych ludzi co sobie coś walna coś raz na jakiś
@share: uzaleznienie to choroba. Ty ogarniasz zycie, wiec kazdy kto tego nie robi jest smieciem xD ludzie maja rozna historie i doswiadczenia. Naucz sie szacunku do drugiego czlowieka.

Nie popieralem tego co on tu zamieszczal czy tego co robil, ale stygmatyzować kogos jako smiecia, chociaz sie go zna tylko z tagu na wykopie jest plytkie. Czy nawet ogolnie stygmatyzować kazdego bardziej cpajacego czlowieka. Ty tez mozesz kiedys sie stac smieciem, juz
@gekon9633: To jakaś różnica znać go z tagu a znać go z życia jak on tu zamieszczał codziennie kilka postów co robi a jak nie to wracał i pisał co robił jak go nie było. Jak upadnę to pójdę do roboty bo nie wyobrażam sobie, żeby moim celem w życiu było wzięcie narkotyków. Jaka hipokryzja ? Ja sobie wezmę kokainę raz na kilka miesięcy co ma na celu podkręcić nastrój JEDNEGO
@share: dobra nagle zmieniasz narracje na tylko tego goscia. Przypominam, ze pisales o kazdym kto wali po kablach lub bierze fete codziennie.

Ja mam #!$%@? w to co robil. Ktos jest dla mnie smieciem jak go poznam, nie oceniam ludzi przez internet. Mi sie jego wpisy nie podobaly i tyle bo wedlug mnie bylo ich za duzo i byly o tym samym ;p

Nie podcieraj sie tak nim, skoro pisales o