Wpis z mikrobloga

@Mystogan: ja kupuje od wiosny 2017, dlatego te ostatnie dwa dni, to dla mnie trochę beka. Już w skali miesiąca jestem kilkadziesiąt % do przodu pomimo tej korekty. Mało tego, to chyba największe żniwa w życiu.
@Mystogan: Jakie "ostatnio"? Bitcoin wycofał zyski do poziomu SPRZED TYGODNIA :-)

Jak ktoś włożył kasę mającą dla niego duże znaczenie w ciągu jednego tygodnia na czymś takim jak BTC po tym, gdy poszło 100% w miesiąc to jest sam sobie winien...

Jak nie masz dołka tylko gonisz wzrosty, to NIGDY NA RAZ. Kupujesz po 10% kapitału jaki masz do zainwestowania co kilka dni, zwiększasz, jak będziesz miał lokalne dołki. Taki zakup
@Mystogan: proszę Cię na przyszłość, kiedy wchodzisz w walor po tak potężnych wzrostach, kiedy jak tu podwoił poprzednie ATH sprzed kilku lat, to rob to małymi paczkami. Podziel całość (ile by tego nie było) na 7-10 części i kupuj po kawałku. Teraz pewnie kupowałbyś, za druga, trzecią paczkę na względnym dołku. Za całość, to można kupować, kiedy jest krew na ulicy i bardziej raczej nie spadnie, a nie na takim zajobie.
@Obruni: Jak myślisz jaki zasięg korekty, bo dokupił bym w przedziale 24-28 bo myśle tyle sięgnie korekta. Tylko ze widzę ze na 32k jest wsparcie o które kilkakrotnie się kurs odbija.
@Nikitos: Chłopie nie mam pojęcia, z jednej strony myślę, ze 30k, to już dość spadków, z drugiej ciągle jesteśmy na poziomie 150% poprzedniego ATH( najwyższej ceny w historii), które było w 2017 i wydawało się, ze do tego będziemy się wspinać jeszcze rok. Wg mnie kup za 10-20% kwoty, która przeznaczasz teraz i obserwuj gościa- jak spadnie, dokup więcej, jak pójdzie do góry, to już zarabiasz. Jedno Ci powiem, cale wsparcia