Wpis z mikrobloga

@Tomek_Gda: adres ma 35 znaków, w grę wchodzą liczby, duże i małe litery, to daje 62 możliwości na każda pozycje, czyli 62x62x62..... w sumie 10 do potęgi 160. Liczba atomów we wszechświecie to ok 10do80 potęgi. Znaczy to, ze na każdy atom we wszechświecie przypada 10 do 80tej potęgi możliwości. Powodzenia. A poza tym, pytasz na wykopie czy ktoś nie pomógłby Ci w kradzieży, no fajna moralność.
@sheeple: na moim lapku wygenerowanie adresu z sześcioma znakami trwa godzinę. Z pięcioma około 20 minut. Ja wpisuje tylko
vanitysearch.exe -stop -o klucz.txt 3xxxxxx
a można dodać
-gpu
jak masz karte nvidi
@Obruni: zawsze jest szansa że wygenerujesz adres z kluczem na którym są btc. To jest mikroskopijna szansa i nie do ogarnięcia przez muzgi jak bardzo mała ta szansa dlatego taki Tomek czy 100x szukają btc :D

@sheeple: Na karcie to leci szybko a jak masz koparkę to wtedy można sobie generować adresy ale to tak trochę po staremu paperwallety :P
@plaisant: tyle, ze Wy to rozpatrujecie od drugiej strony, Wy szukacie adresu, który spełnia wasze kryteria, tak o niebo łatwiej, natomiast w wypadku próby złamania, trzeba znaleźć kombinacje nam nieznana, co jest o niebo trudniejsze. Tego zresztą nie rozumie nasz głupek wioskowy, kiedy pisze bzdety w osobnym poście- Buda!.
@plaisant: hej mój błąd, bądź skrót myślowy. Oczywiście cały czas mam na myśli klucz prywatny. Hej myślałem, ze pisząc o "złamaniu walletu" oczywistością jest, ze mamy na myśli klucz prywatny.