Wpis z mikrobloga

Udało mi się w nocy zasnąć na siedząco żeby ząb nie bolał, pewnie też ketonal trochę zadziałał. Niedawno wstałam i na razie za bardzo nie boli, ale idę dziś do dentysty, bo popołudniu znowu by zaczęło mocno boleć, a w nocy to już najgorzej, najbardziej boli.
Ogólnie też polecam na ból zęba płukanie go kroplami żołądkowymi, ulga jest spora, ale krótkotrwała.
Pieniążki naszykowane, już mam ból dupy z racji kosztów robienia czegoś przy tym zębie i jeszcze wkurzył mnie opis w necie. Że jak leczenie kanałowe będzie źle wykonane to trzeba je zrobić ponownie i wtedy jest trudniej i drożej. Jakie kurde drożej? Mam jeszcze więcej bulić za to, że dentysta mi coś #!$%@?? Ich nie obowiązuje jakaś odpowiedzialność?
#dentysta
  • 4
@PyraPrzeznaczenia: () Jak ja lubię takie gadanie. Jeżeli dentysta popełni błąd, to ponosi za to odpowiedzialność. Natomiast rozróżnijmy błąd medyczny od powikłania. Z doświadczenia wiem, że w zdecydowanej większości przypadków pacjenci nazywają powikłanie błędem.
Nie idź tam gdzie mają najtaniej, wybierz leczenie pod mikroskopem i będzie dobrze.