Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Aha. Ludzie, którzy po dwóch latach 2005-2007 rządów PiS wiedzieli czego po PIS się spodziewać i co zaczynają realizować, mając już samodzielną większość w parlamencie, #!$%@? szopkę. Po 5 latach już prawie wszyscy, nawet wcześniej ślepi, widzą że mieli rację . Ale luz. #!$%@? szopkę, człowiek faktura. Napisz coś jeszcze o OTUA do kompletu.
Tylko później nie płacz, jak ci #!$%@?ą coś w prowadzeniu biznesu, że się nie pozbierasz i
@Jakis_ja: No ta, brakuje jeszcze żebyśmy się zaczęli wyzywać kto wcześniej #!$%@?ł pis. Ja też się z KODu śmiałem, bo był zwyczajnie nieudolny. Może i faktycznie był bardziej dalekowzroczny ale jakoś tego nie kupiłem
@Andreth: 6 decyzji, mimo że słuszne to jest to niestety niepoważne. RPO walczy w skali taktycznej, i dlatego de facto przegra. Wszystkich spraw nie obejmie "patronatem" i nawet nie powinien tego robić, bo to tylko rozprasza zasoby. To jest sprawa dla Trybunału Stanu i komisji śledczej, a w perspektywie prokuratury (tak, wiem, marzenie ściętej głowy) - Premier z kumplami wprowadza pełzający stan wyjątkowy świstkami publikowanymi w piątek o 23:00 a traktowane
@willard: Sprawy w sądach administracyjnych rozpatrywane są wg kolejności wpływu. Tutaj przecież jest mowa dopiero o pierwszych zaskarżonych decyzjach z kwietnia; i tak jestem pełen podziwu, że sądy się tak szybko uwinęły. Kiedyś na wyznaczenie terminu czekało się nawet 1,5 r. od wniesienia skargi.
Tak, że to dopiero początki. Myślę, że linia orzecznicza się stabilizuje; zresztą w zasadzie trudno byłoby o inne rozstrzygnięcie, gdy już od kwietnia wszyscy praktycznie specjaliści mówią