Wpis z mikrobloga

@Velsey: kurła, nostalgłem mocno. Po raz pierwszy grałem właśnie w okresie feryjnym, te kilkanaście lat temu. Katowaliśmy z kuzynem jak #!$%@?. Ta misja to chyba pierwsza tak imersyjna misja w drugo-wojennych FPSach. Kopara nam obu opadła...
@Velsey ciupałem na kompie którego kupiłem za kasę z komunii w 2002r, Jezu jak to działało na wyobraźnię i pokazywało kilkuletniemu gówniarzowi jak mogła wyglądać 2 wojna na froncie. Pamiętam jeszcze misję gdzie wysiadali się z pociągu i początek gry kiedy jechało się ciężarówkami gdzieś w północnej Afryce
@Velsey więcej #!$%@? wykrzyczalem podczas tej misji niż przez resztę życia :D ale piękna była :D


@zajelimilogin: Bo nie grałeś w demo tej gry. Demo zawierało trzeci poziom z trzeciego aktu, gdzie na początku się walczyło z tym ciągnikiem artyleryjskim i nie było tutoriala. Dopiero jak dostałem spiraconego pełniaka od kogoś, to się dowiedziałem, że lornetką można zawołać wsparcie lotnicze.
@Velsey też miło wspominam. Pamiętaj też jak widziałem pierwszy raz NFS Underground i myślałem w tedy że już lepszej grafiki nie da się zrobić.