Wpis z mikrobloga

Głośna jest teraz sytuacja, w której 15 latek zabił ciężarną 13-latkę.
Bądźcie przygotowani na to, że takich sytuacji będzie coraz więcej.
Nasze społeczeństwo dziczeje, co jest efektem negowania potrzeby funkcjonowania edukacji seksualnej wśród młodzieży.
Finalny jej brak prowadzi do takich tragedii.

Gratuluje wszystkim przeciwnikom edukacji seksualnej, łatwego dostępu do tabletki dzień po, czy aborcji na życzenie.
Przyłożyliście i będziecie przykładać swoją cegiełkę do takich tragedii.

Nie jest ważne czy tego chcecie, czy też nie - zdarza się i będzie się zdarzać, że osoby w tak młodym wieku będą seks uprawiać.
Przemilczanie tematu prowadzi właśnie do tego typu nieszczęść.

A więc - ku uciesze zakutych łbów podążajmy w stronę średniowiecza.
Bo edukacja (jakakolwiek) jest lewacka.
Zresztą wolność też jest lewacka, bo naturą konserwatystów jest robienie salt moralnych za innych ludzi.

Jako zdjęcie - poradnik dla młodzieży "Seks według Jana Pawła II cię wyzwoli" autorstwa Magdaleny Siemion.
Inspiracja dla osoby, która poprowadzi przyszłe pokolenia ku mentalnej zapaści.

#bekazprawakow #neuropa #edukacjaseksualna #wpolscejakwlesie #bekazkatoli #bekazpisu #polska
bangshespregnant - Głośna jest teraz sytuacja, w której 15 latek zabił ciężarną 13-la...

źródło: comment_1610644546hXbkOX684ND5XS1cTgZhzJ.jpg

Pobierz
  • 45
@bangshespregnant:
Cała ideologia konserwatywna nie opiera się na realnym działaniu czy też na robieniu czegokolwiek dobrego.
Ale za cel ponad wszystko stawia stwarzanie pozorów.

Nie liczy się to czy nastolatki uprawiają seks. Najważniejsze jest, że UDAJEMY, że nie uprawiają.
Nie liczy się to, że mamy gdzieś dobro dzieci. Najważniejsze jest, że UDAJEMY że nas obchodzą, broniąc płody, a potem mając narodzone dzieci głęboko w dupie.
Nie liczy się czy jesteś dobrym,
hej, żadna z cech, które wymieniłeś, nie jest definiującą termin "konserwatyzm".


@Kedlov: Niech w takim razie te osoby się nazwą inaczej, bądź też ludzie uważający się za prawdziwych konserwatystów wykopią ich ze swojego środowiska.

Opisałem swoje obserwacje, bazując na wypowiedziach i zachowaniach polityków i innych ludzi jednoznacznie uważających się za konserwatywnych.

Ideologie ewoluują, zachowania ewoluują. Skoro to nie jest konserwatyzmem, to zacznijmy nazywać naszych rodzimych pisowców i konfederatów w inny sposób.
@CzajnikZniszczenia: zachowanie osób uważajacych się za konserwatystów, tym bardziej w jednym kraju, nie powinno wpływać na definicje tej ideologii. Jeśli uważasz, że ich postawa nie jest konserwatywna, to jak najbardziej właściwe jest nazywanie ich inaczej, ale zauważ że Ty zrobiłeś zupełnie coś innego
@CzajnikZniszczenia: konserwie zawsze zależy na zachowaniu status quo. Stąd jakaś prymitywna, wewnętrzna niechęć do zmian w nich siedzi, to już chyba jest biologicznie uwarunkowane. Stąd po części wytwarza się zjawisko o którym piszesz- ukrywanie tego co nie jest zgodne z status quo, dla "porządku społecznego". Potem wychodzą patologie jak np dwa dni temu w Irlandii przyznali się do ukrywania dzieci spłodzonych bez ślubu, które bardzo często umierały, a jeśli przeżyły całe
zachowanie osób uważajacych się za konserwatystów, tym bardziej w jednym kraju, nie powinno wpływać na definicje tej ideologii. Jeśli uważasz, że ich postawa nie jest konserwatywna, to jak najbardziej właściwe jest nazywanie ich inaczej, ale zauważ że Ty zrobiłeś zupełnie coś innego


@Kedlov: Być może się zagalopowałem. Chciałem wylać z siebie obserwacje, które zauważyłem i użyłem może niezbyt obiektywnego języka.