Wpis z mikrobloga

Na bazie mojej osoby napisano pastę o neoprenowych rękawiczkach, wobec czego na #inder w "tagach" zainteresowań wrzuciłem sobie #rower i więcej atencji dawałem mniej ładnym, które też miały ten rower w zainteresowaniach.
No i co? Produkuję się jak głupi, nie od razu wchodzę na ten temat, żeby nie zostać uznanym za monotematycznego troglodytę. Ale w końcu pytam o ten rower. 99% nie ma z nim zdjęcia, więc początkowo nie wiem nic. No i short story short: większość potrafi jeździć na rowerze miejskim. Tak się interesuje rowerami. Jedna ma rower w domu (studentka), no i tata jej go musi przywieźć z oddalonej o 20 km wiochy. Inna go sobie nie przywiezie do Krakowa, bo nie miałaby go gdzie trzymać. Noszk... (°°
Nie wymagam, żeby laska lubiąca tenis posiadała kort do tenisa, ale niech będzie chociaż rakieta! Nie rozumiem. I żałuję, bo na chwilę udało mi się odstawić cały ten Tinder. Jedyne pocieszenie znajduję w fakcie, że większość z tych lasek nie znajdzie sobie faceta, bo przez #podludzie z gatunku spérmiagé będą czekać na swojego księcia. A on je co najwyżej wygrzmoci na ONS i tyle go widziały.

#logikarozowychpaskow
źródło: comment_1610696843sDDNoB6n1akNLuyYQHl3DJ.jpg
  • 28
Hehe, dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano, pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złotych, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczającą wiatru, dopasowaną bluzę za 1,5 tysiąca złotych. Na koszulce #!$%@? tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie widać, co tam,
@Adwokat_Boga: Generalnie, to co obserwuję na ustawkach szosowych czy zawodach MTB, laski które traktują rower poważnie to przeważnie takie max 5/10 z grubymi udami XD Oczywiście zdarzają się cudeńka ale te to są już dawno zaklepane. Chociaż, jak mawai stare chińskie przysłowie: "nie ma wagonu którego nie da się odczepić" XD powodzenia!
@nadsztygar: Mnie nie zależy na takiej, która by jakoś specjalnie haratała, bo żadna (amatorka) nam nie dorówna, a takie wleczenie się pod 30 km/h na dłuższą metę jest męczące. Ale niech jeździ cokolwiek, jakiś gravel dla niej (ja jeżdżę przełajem i szosą) i od czasu do czasu fajnie by się było przejechać nad jeziorko czy do lasu.
@Adwokat_Boga: No właśnie o tym mówię. Nie miałem na myśli tych lasek co traktują ten sport jakoś bardziej pod kątem sportowym tylko samo to, że mają rower i na nim jeżdżą więc nie dziwi mnie, że dla tych panienek zainteresowanie "rowerem" to aplikacja do wypożyczania rowerów miejskich XD

Pozostaje jeszcze jedna opcja, pokazać lasce, że wyjazd nad jezioro 15 km w jedną stronę to nie tak dużo tylko do tego potrzebowałbyś
Pozostaje jeszcze jedna opcja, pokazać lasce, że wyjazd nad jezioro 15 km w jedną stronę to nie tak dużo tylko do tego potrzebowałbyś drugiego roweru dla niej bo ktoś kto nie jeździ to go po prostu nie ma no albo "ojciec musi przywieźc bo 20 km stąd" XD


@nadsztygar: Jedną sportsmenkę namówiłem na rower za 6200 zł, zrobiłem jej na niego rabat 30%, dobrałem ciuszki, kask i całą resztę. Nauczyłem jeździć
@Adwokat_Boga: "większość ludzi nie robi nic ciekawego po pracy, spotyka się ze znajomymi, ogląda serial i zamawia pizzę, a gdy przychodzi do wpisania zainteresowań na tinderze to pisze cokolwiek, żeby nie wyjść na nudną osobę" odc. 21379999 ¯\_(ツ)_/¯
ale ja też mogę ustawić ROWER w tagach a mam tylko miejski i nie jestem jakimś tam wielkim kolarzem


@paczelok: Możesz, tylko po co? Tam się ustawia zainteresowania. Ja się np. nie wspinam, choć pochodzę z gór i coś tam po nich chodziłem, biegałem, jeździłem, toteż nie ustawiam wspinaczki.

Potrafię gotować, mam nawet popisową potrawę, ale nie ustawiam w zainteresowaniach gotowania. I tak dalej.

Interesujesz się rowerami: proszę bardzo. Ale jak
Interesujesz się rowerami: proszę bardzo. Ale jak tylko umiesz na nim jeździć, no to święty Tomasz widzi...


@Adwokat_Boga: no ale z drugiej strony to już coś i to jest oznaka że jakieś doświadczenia są wspólne a wydaje mi isę że narzekasz bo laska nie jest boginią kolarstwa tylko po prostu jeździ for fun

take it easy rider,

może będzie fajna i więcej będziecie jezdzic
@Adwokat_Boga a nie można po prostu traktowac jeżdżenia na rowerze jako sposobu przemieszczania się, czasem pyknąć 15km po wałach, lubić to i to wpisać? Normalnie czekam aż wejdzie ta ustawa i będzie można wpisywać zainteresowania na tindera wyłącznie z licencją xD
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że gadka jest z wami jak z trumetalowcami w gimbazie, gdy powiesz, że lubisz mettalicę bo jakaś piosenka wpadła ci w ucho po czym słyszysz, że nie
gdy przychodzi do wpisania zainteresowań na tinderze to pisze cokolwiek, żeby nie wyjść na nudną osobę


@atonsic9: Tylko po co? Seks z nudną osobą może być spoko, a jak ktoś liczy na coś więcej (związek), to bardzo szybko wyjdzie, czy dana osoba jest nudnym kanapowcem "netflix & chill".
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że gadka jest z wami jak z trumetalowcami w gimbazie, gdy powiesz, że lubisz mettalicę bo jakaś piosenka wpadła ci w ucho po czym słyszysz, że nie jesteś prawdziwym fanem bo nie wiesz co grali na koncercie w lutym 1984 xD


@krave: otusz to
Normalnie czekam aż wejdzie ta ustawa i będzie można wpisywać zainteresowania na tindera wyłącznie z licencją xD


@krave: Ustawa jest od dawna. Nowelizacji tylko potrzeba... Długo już na nią czekam.
@Adwokat_Boga: hmm wiesz co, no jakimś cudem mimo że, jak już ustaliliśmy, ciężko trafić na osobę ze sprecyzowanymi zainteresowaniami, to jednak ludzie łączą się w pary, więc może nie wszystkim to przeszkadza. Po pierwsze jeśli osoba A lubi siedzieć w domu i oglądać tv, to pewnie miło będzie jej z podobną osobą B spędzać czas w ten sposób. Po drugie brak fancy zainteresowań nie ma wpływu na to, czy np. dana
@Adwokat_Boga: nie wiem, może się mylę, ale sprawdź czy Twoje Ego nie #!$%@?ło ponad skalę, nikt nie lubi nadętych buców przejętych tym co robią i oczekujących poklasku , fakt, że laska zaraziła się rowerem i #!$%@?ła, dużo mówi o naszym społeczeństwie. Spójrz może na siebie a nie na te laski co niby rower a jednak nie, może nie o to chodzi. Jeśli się mylę celuj w sportsmenki z chudymi udami, dasz