Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej.
Zerwałam z #niebieskipasek bo zataił przede mną informacje.

Byłam z nim w związku 11 miesięcy. Zwolnili go z korpo i nie mógł znaleźć pracy kilka miesięcy.
Okazało się, po jednej kłotni, że po bogatych rodzicach w spadku otrzymał kilka mieszkań(nieobciążonych kredytem) i ma pieniądze z wynajmu.

I tu wchodzi brak zaufania. Czy to był toksyczny związek, skoro mi nie ufał?
Mówi, że póki razem nie zamieszkaliśmy to nie musi mi o wszystkim opowiadać, bo po kilku miesiącach się jeszcze nie znamy i on nie wie, kim jestem. Ja bardzo szczera wobec niego byłam i to mnie boli. Rozczarował mnie.
Dodatkowo, u mnie w domu jest nacisk na pięniądzę, szpan, i "pokazywanie się". Mój ojciec cały czas o pieniądzach gada i nawet się pytał mojego byłego, czy jest bogaty..;/ Ja też zwracam uwagę na markowe ciuchy i dobre samochody, ale to nie znaczy, że jest to dla mnie najważniejsze.
Mój były mówi, że wtedy włączyła mu się lampka ostrzegawcza.

Dałybyście mu szanse? Obraziłybyście się za taką sytuację?

#zwiazki #milosc #rozstanie #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6002cd50535d82000a0d1822
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dziwie się mu, że Ci nie powiedział, na jego miejscu też bym tak zrobił. Chłopak chciał, żebyś kochała go za to jaką jest osobą, jakim jest człowiekiem, a nie za to, ile ma pieniędzy na koncie.

Ja też zwracam uwagę na markowe ciuchy i dobre samochody, ale to nie znaczy, że jest to dla mnie najważniejsze.


Jeśli tak jest, to nie widzę powodu, dla którego miałby mówić o swoich
@AnonimoweMirkoWyznania: albo to jakaś ściema, albo jesteś strasznie kiepską osobą.. jakby ze mną różowa po 11 miesiącach zerwała z takiego powodu to na koniec dostała by liścia w twarz i więcej bym się do niej nie odezwał nigdy.

Jedyne co tu widzę to to że niebieskiemu zależy na opce i to za bardzo.. Dobrze że od niego odchodzisz, po co mu pustak.