Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanko, a w zasadzie kilka: nie wiecie co to może być, jak ewentualnie się tego pozbyć lub doraźnie leczyć i czy mogę zaczekać z wizytą u specjalisty około 2 tygodni ( #bekaztransa niestety i przez najbliższe 2 tygodnie plątam się po Europie) Pojawiło się około 3 dni temu, z początku myślałem, że jakiś paproch utknął mi pod powieką (takie samo uczucie przy mruganiu). Ogólnie to nie boli, oko nie jest zaczerwienione, nie ma żadnych dolegliwości oprócz strasznego dyskomfortu... strasznie mnie to wk#rwia w ciągu dnia, nie potrafię się skupić na niczym innym. Z tego co przeczytałem na internecie to jakaś torbiel na spojówce "cysta spojówki" i nie jest to jakieś mega poważne, z tym że powrót do kraju specjalnie na wizytę strasznie mnie trzepnie po kieszeni i zdezorganizuje mi całą prackę (,) może jest na sali jakaś dobra duszyczka która mogłaby się wypowiedzieć? ʕʔ

oki962 - Mireczki pytanko, a w zasadzie kilka: nie wiecie co to może być, jak ewentua...

źródło: comment_1610832771v1St1S5xTyymZ9p8nTnoHl.jpg

Pobierz
  • 12
@LongWayHome z tego co wyczytałem w googlach to by się zgadzało, pytanie tylko czy można funkcjonować w takim stanie około 2 tygodni czy wymaga to natychmiastowej interwencji.
@LongWayHome mam nadzieję, będę obserwował, dzięki.

@rouli Mam taki plan, tylko jeszcze nie doczytałem jak to dokładnie działa, na razie staram się zasięgnąć opini kogoś mądrzejszego ode mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)