Wpis z mikrobloga

@cezeterson: to być może jakieś zwarcie tylko, wstaw do ryżu (a tak serio w jakieś suche miejsce), możesz spróbować uruchomić, tylko z bezpiecznikiem, jeżeli nie ruszy/wywali bezpiecznik oddaj do jakiegoś serwisu, za przegląd nie powinni dużo skasować.
Jezeli nie to ja pare lat temu na śmietniku znalazłem miele z połamaną pokrywą, podrutowałem pokrywę i działa już dosyć długo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maciejo94: no jest duży, nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawdza się dobrze - póki co nie miał okazji się mocno wykazać, bo póki co zastosowanie tylko domowe. Trochę głośniejszy od poprzednika, ale bez przesady. Na plus, że może zassać niewielkie ilości wody. Ja go kupiłem na promocji w euro za jakieś 260 zł, za takie pieniądze to mi nie przeszkadzają jego gabaryty ani wygląd minionka xD
@cezeterson: Produkcja naszych urządzeń odbywa się w kilku czołowych i wyspecjalizowanych centrach produkcyjnych znajdujących się w różnych krajach. Nasza polityka ma również na celu stopniowe przenoszenie coraz większej ilości produkcji do Polski. W związku z tym prowadzimy rozmowy z kolejnymi fabrykami. Jednak proces ten jest długotrwały i będziemy na bieżąco informować o zmianach. Nasze fabryki znajdują się pod stałym nadzorem wysokiej klasy specjalistów, naszych techników serwisowych oraz Centrum Badawczo- Rozwojowego. Każdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zelmer_pl: Bosch was/prawa do marki sprzedał hiszpańskiej firmie, produkcję w większości przeniesiono do Chin jak wcześniejsze mniej udane serie produktów, a zakład w Rzeszowie produkuje właściwie tylko dla Boscha, firma powstała na waszych popiołach dopiero raczkuje, zelmotor ponoć mają w planach rozszerzyć ofertę na odkurzacze w najbliższym czasie zobaczymy co z tego wyjdzie. Rozumiem dbanie o wizerunek ale ze starego uczciwego Zelmera pozostała nazwa nic poza tym.