Wpis z mikrobloga

@Gerard_z_Libii: a ja nie neguję Twojego smutku, ale smuci mnie również, że przez tych s&^%#@#ów karachanów jest sporo ludzi i dzieci co umarło w tym roku, bo zamiast na służbę zdrowia, w tym np. operacje, na które ludzie muszą zbierać prywatnie bo NFZ nie dofinansowuje, to te uje wydają na taki np. portal. Czy telewizję czy wybory sasina. Ja nie rozumiem jak taki naczelny Gazety Polskiej może patrzeć rano w lustro,
@Asarhaddon: na polskiej odpowiedzi Sakiewicza na facebooka, czyli Albicla, nie ma własciwie moderacji, nei ma zabezpieczeń itp. Zleciało się tam wielu trolli (właściwie to same troll i kilku prawdziwych użytkowników), w tym z karaczana i wykopu. Niestety pojawiło się tam tez sporo pedofilskich treści. Wczoraj jakiś mirek wrzucił dane do konta (bo normalnie bardzo ciężko założyć konto bo serwis nie wyrabia). Zaczęło z niego pisać pełno osób na raz (bo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Gerard_z_Libii: nie widziałem co wrzucono ale umysł człowieka trochę wypycha że świadomości niewygodne rzeczy. Bo pod CP mogą różne rzeczy się łapać - zdjęcia bombelkow z kąpieli z fejsbuka madki, filmik jak 13latka klika myszkę i wysyła to dla kolegi z klasy ale i jakieś hardkor rzeczy z głębin darknetu. O tym ostatnim człowiek stara się nie myśleć a te dwa pierwsze traktuje pobłażliwie...
Większość się tu śmieje z tej dziecięcej pedofilii na tym #albicla i na tamtym koncie, a mi jednak smutno, bo każde takie zdjęcie to tragedia jakiegoś dziecka i zniszczone życie jego i być może jego własnych dzieci lub ludzi, którzy będą mieli z nim kontakt...


@Gerard_z_Libii: dużo zdjęć pedofile maja od rodziców

Na fejsbuku czy Ig ludzie masowo wrzucają zdjęcia swoich dzieci. Tak więc, nie do końca jest tak jak piszesz.