Wpis z mikrobloga

Mam podłączoną Zgemme H9s z konwerterem (jeden przewód, konwerter Televes single). Docelowo chciałbym dać Unicable, ale na próbę postanowiłem podpiąć drugi dekoder do wyjścia LOOP OUT w Zgemmie. Wiadomo, że sygnał będzie tylko z jednego transpondera, ale myślałem, że po wyłączeniu zgemmy na drugim dekoderze będą wszystkie transpondery. Jednak tak nie jest. Po wyłączeniu, wyłącza się głowica i nie ma żadnego sygnału.Istnieje jakiś sposób na takie podłączenie? Szukałem w opcjach, ale nie widzę takiego ustawienia. (zależy mi aby po wyłączeniu zgemmy na drugim dekoderze odbierać wszystkie transpondery, bez przepinania przewodów). - OpenATV
#cccam #zgemma
  • 5
@krzak90: właśnie nie wychodzi. Też myślałem, że będzie działać. (wiem, że w zgemmie jest też głebokie czuwanie, ale mam normalne).
Jak na czuwaniu wejdzie się na webif i kliknie w którykolwiek kanał bez włączania dekora, głowica uruchamia się i działają wszystkie transpondery na drugim dekoderze.
@Miecz12: mówisz że jak podepnę na głównym kablu zwykły rozgałęźnik i jak podłącze do niego dekodery będzie działać? Myślałem, że to będzie powodować jakieś zwarcie.