Wpis z mikrobloga

@wannabeFullStackDev: żeby spowolnić proces jedzenia (σ ͜ʖσ)
A tak na poważnie - mój pies je gotowane mięso, jak na razie mielone, blendowane, bo trawienie ma dosyć słabawe. Gdyby dostawała kawałek mięsa z kością, nie musiałabym jej spowalniać jedzenia, bo samo żucie byłoby niej wystarczająco męczące.
Pies w naturze przeznacza około godzinę na samo spożywanie posiłków. Podanie mu papki/groszków do miski to kwestia 2-3
@pingwinowa: mata, kong i wąż. Do maty mięso trochę rozrzedzam, żeby było trudniej ;)
https://allegro.pl/oferta/trixie-taca-lick-n-snack-na-przysmaki-tx-34952-9486335616 tu masz najtaniej chyba, choć ja osobiście zawsze szukam który sklep ma coś jeszcze ciekawego, żeby skombinować jakiś fajny zestaw ze smartem xD występuje i pod hasłem taca i tacka, ale lickimata jest też bardzo bardzo super <3
Ciężko powiedzieć od czego to zależy, niektóre psy tak po prostu mają, o schroniskowcach nie mówiąc, bo to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: o dzięki wielkie!

No też tak najczęściej szukam ze smartem, zawsze się nazbiera jakiś zestawik :3

Ten mój to jeszcze gówniak, bo 4 msc ma, no i przypuszczam że jak on i jego rodzeństwo miało podawane jedzienie to było: kto pierwszy ten lepszy. :/ Mam nadzieję że z wiekiem mu minie
@pingwinowa: no tak są karmione szczeniaki ;) może minie, 4 miesiące to jeszcze taki wiek, że wszystko się może zmienić dziesięć razy ;) Fajne jest też pudełko-śmietniczek - pozwijany papier, pudełka po lekach/czekoladkach, rolki po papierze itp, pochowane w to granulki karmy. Pies musi poszukać, otworzyć/dostać się do jedzenia, no i jest frajda rozszarpywania tekturek. Drugą opcją jest butelka wypełniona paskami papieru posrkęcanymi wokół własnej osi, garść karmy do środka i
@matra: ta tacka ma przyssawkę? Ja gdzieś posiałam mojemu lickimatę i właśnie robię zamówienie nowe, więc szukam czegoś tanio i dobrze
@pingwinowa: tak, znam to, też czasem miałabym ochotę ubrać swojej suce kaganiec, bo u nas może kiełbas z gwoździem nie ma, ale jest sporo różnych syfskich jedzeń porozrzucanych, też mi żre, a ja jestem zbyt leniwa żeby konsekwentnie nad tym pracować xD niemniej nie chcę jej robić złego PR na ośce xD
@r__k: przyssawkami bym tego nie nazwała, ale gumowe nóżki, dzięki którym nic się nie przesuwa, przynajmniej przy tym
Pobierz matra - @pingwinowa: tak, znam to, też czasem miałabym ochotę ubrać swojej suce kagan...
źródło: comment_1611545768C5KAKnQ3jrzGzQFmniW4MQ.jpg