Wpis z mikrobloga

Uf Uf Uf
Mamy to. Dzień obsuwy, Przepraszam bardzo, ale wracamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatecznie dodałem RX 5500 XT w wersji 8 i 4 GB. Odrzucam RX 5600 / 5500. Po prostu nie mogę znaleźć ani jednej aukcji z nimi. Zmieniłem też zakresy cenowe, od teraz jest
Do 1000 zł
1000 - 1500 zł
1500 - 2000 zł
2000 - 3500 zł
Od 3500 zł
Spora zmiana, ale w końcu to jakoś wygląda, a nie że większość jest w najwyższym tierze.
Daty są na 24.01, gdyż wtedy zebrałem dane i planuje żeby wstawić znowu 29.01

Link do wykresów:
https://imgur.com/a/reuqrZ8

Link do arkusza w wersji online:
https://drive.google.com/file/d/16nwbEIyJRGwu7ku6lKM3mJKaocLlBj76/view?usp=sharing

#gpuacl #komputery #pcmasterrace #kartygraficzne #nvidia #amd
źródło: comment_1611609138gX8rVibkFwM7qQ7BaRkbrw.jpg
  • 24
@planarize: gratuluje karty i zebys sraczki dostal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Poikarz: rzecz jest warta tyle, ile ktos jest w stanie za nia zaplacic. Inni moga debatowac nad oplacalnoscia zakupu wzgledem ich kryteriow finansowych, ale Ciebie zwyczajnie bylo stac i cena satysfakcjonowala do pewnego stopnia, wiec o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szymon465: @bibr:

Taka mała uwaga. Przy dacie 26 i 30 października kolumny są szersze niż pozostałe.

może dlatego, że to przełomowa data wtedy krypto zaczęło moco lecieć w górę i się #!$%@?ł rynek kart ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bibr: Ja sobie zacząłem skalpować te karty, od 300-500 zł zarobku na jednej mam, teraz leci do mnie 3070 za 2600 i już jestem z górnikiem umówiony że mu sprzedam ją za 3800 zł, osobiście więcej niż ~2000 złotych za zabawkę bym nie dał bo to kasa w błoto.
@L3gion: Większość zarobku i tak poszła na moją kartę 3070 z x-komu za 3,6k, gdyby mi Janusztronik 3 razy nie anulował karty 3060 ti za 2,3k to bym się w to nie bawił ale swoją 2070 opyliłem za 2k i potem zostałem bez karty a na łeb mi cegła nie spadła by kupować jakąkolwiek kartę za 3,5k. Jeszcze z Moreli mi wisi zamówienie za 2,2k ale nawet nie liczę że ono
@L3gion: I tak i nie. Moja karta szła z UK, z której w życiu sam bym żadnej karty nie dostał. Pomijam już fakt że narzut skalpera nie był tak dużo wyższy od kosztów importowych które bym musiał zapłacić ściągając stamtąd na siebie, na polski adres. Dzięki brexit!