Wpis z mikrobloga

@mariecziek: to jakim cudem miałby mieć w S40 taki silnik?
swoją drogą V70 to karawan nie do zajechania, jeździłem takim z przebiegiem 10k km, oczywiście licznik robi drugi obrót ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deska_o0: Chodziło mi o silnik, a nie o budę. Nie doprecyzowałem. Mój błąd. Zresztą sprawdziłem gamę silników do s40, to mieć tam diesla 2.4, to jak wygrać z rakiem.

swoją drogą V70 to karawan nie do zajechania


Ciągle tylko złysze te podniecenia z każdej strony jak to stare Volvo jest nie do zajechania, a na drogach jest ich coraz mniej, a ludzie co chwalą te auta, jeżdżą znacznie nowszymi autami, więc
ludzie co chwalą te auta, jeżdżą znacznie nowszymi autami


@mariecziek: nie wiem jak u innych, ale ja po prostu wymieniłem je na inne, ale nowe kilka lat temu, to że samochód jest świetny nie znaczy że przebija nówkę i mam jeździć czymś nastoletnim skoro mogę innym od nowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ilość w kraju się zmienia bo na wschodzie ląduje większość, właśnie ze względu na niezawodność
@Deska_o0: No ja akurat jestem z północnego wschodu. U nas to dość popularny model, ale jak czasami sobie szukam części (jakieś pęknięte plastiki itp. - ogólnie części co po 20 latach się sypią, a nie da się ich kupić w sklepie), to widzę jak te auta używa się w rajdach czy po prostu rozbiera się na części - plastiki do kosza, jakieś części na sprzedaż, reszta pod prasę. Obawiam się, ze