Wpis z mikrobloga

zacząłem niedawno ogrywać returninga pierwszy raz w życiu, aktualnie mam 27lvl i Kruk mi #!$%@?ł, mam 1k hp, z 150 sily, ponad 70% 1h, 170 wytrzymalosci, jarkendar w sumie szybko mi poszedl, jedynie kruk stawiał minimalne opory zeby zbic mu te polowe hp

pytanko, co teraz robić? uderzac na te slynna pustynie adanosa, wyruszyc do gorniczej doliny czy jak?
pytanko 2, kto uczy eliksiru wytrzymalosci bo wydaje mi sie ze mam strasznie malo?
pytanko 3, aktualnie mam zabojce orkow miecz, starczy na drugi rozdzial?
pytanko 4, zbroja z plytek pancerzy starczy na drugi rozdzial?

#gothic #returning
  • 7
@Yluu: Trochę mało masz siły. Ja idąc do Jarkendarzu miałem ponad 200, a i tak masę punktów wywaliłem na obsługę tarczy. Pozbieraj brakujące bonusy i rób ciasta mięsne.
Przyda się też pancerz straży od Thorusa. Ja zawsze potem chodzilem od razu do GD. Pustynia to na później.
Eliksiru wytrzymałości uczy Constantino, po nauczeniu się mikstury wytrzymałości (tej odnawiającej, nie stałej).
@Barszcz_Sosnowskiego

dobije siłę, bo mam jeszcze sporo PN

wlasnie do pancerza Thorusa brakuje mi wytrzymalosci

ciast sporo zrobilem ale teraz juz brakuje mi mleka

po powrocie z GD najlepiej isc na pustynie w takim razie?
@Yluu: Upewnij się, że kupiłeś składniki do ciast mięsnych od handlarzy. Tylko na wszelki wypadek zostaw sobie pięć chlebów, bo później są potrzebne do zadania.
No ja w GD zrobiłem, co się dało, wszedłem w trzeci rozdział, zgarnąłem nowy sprzęt (grałem jako paladyn), wyczyściłem Khorinis z poszukiwaczy i wtedy poszedłem na pustynię.
Tylko koszmar Kruka zostaw na później.
Idź na pustynię chociaż po to żeby wyzbierać tabliczki. Do koszmaru i tak na razie nie wejdziesz. Rób w drugim rozdziale ile możesz. Bo w trzecim to tylko oko innosa i ochrona dla Sagitty. Dobra zbroja jest w fortecy koło kamiennego smoka, ale broni go Boss dosyć silny, ale jak przypakujesz to dasz radę. Grając pod jednoreczna to chyba musisz iść pod tarcze jeszcze. Grasz pod trutki czy bez?