Wpis z mikrobloga

Mirki, jesli ma ktoś z Was problem z tym gwiżdżącym dźwiękiem tego typu https://youtu.be/RrzDqgyWBVA to mam rozwiązanie. 4 o-ringi pod wiatrak i 4 pod tą osłonę wyżej (u mnie najlepiej wyszło jak dałem cieńsze pod wiatrak i trochę grubsze pod osłonę wyżej). I teraz NAJWAŻNIEJSZE jak już podłożycie o-ringi to musici kombinować z siłą dokręcenia każdej z 4 śrub, bo nawet minimalny obrót wpływa na ten dźwięk (u mnie np. lepiej było jak śruby były dokręcone lekko). Spędziłem z godzinę kręcąc tymi śrubkami w tą i w tą i ostatecznie w menu glównym udało się zredukować ten dźwięk praktycznie do 0 i konsola jest teraz ledwie słyszalna, a w grach poprawa o jakieś 90%, więc naprawdę warto to zrobić, bo wcześniej to jebła szło dostać z tym gwizdaniem.
#ps5
  • 11
@Konrad57 Jak chce Ci się bawić to popróbuj z różnymi grubościami oringów i z siłą dokręcania śrub. U mnie też na początku nie było efektu i kluczem było właśnie kombinowanie z tymi śrubkami, bo tak jak pisałem, wystarczyło, że troszeczkę mocniej którąś dokręciłem i znowu gwizdało. Najlepiej na odpalonej konsoli próbować z dokręcaniem, bo na bieżąco słyszysz czy coś się zmienia.
@DawidXO: Sam jestem ciekawy xD chociaż na wiatrak jakoś super nie narzekam bo zbytnio na razie nie przeszkadza. Problemem jest to, ze gry na razie nie wyciagaja maxa z konsolki i jak się takowe pojawia to te Nideci moga być dramatem ;d
Sony wgl podobno chce pozwac ta firme.