Wpis z mikrobloga

Brawo dla was jak zwykle kaczynski porobil hołotę z ulic jak chciał, teraz prawdopodobnie zwiększa liczbę testów, sama akcja otwieramy jak i protesty po części zwiększa też liczbę zakażonych dzięki temu będą mieli podstawkę do kolejnego lockdownu, jesteście amebami i taki wasz obraz
#protest
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@Dzikus_Z_Detroit no nie wiem Ci co mają wiecej niż dwie działajce synapsy, niektórym zależy na życiu rodziców i dziadków, niektórzy są chorzy i taki covid może być wycieczka w jedną stronę
  • Odpowiedz
@meehow97: Ciekawe za co ich utrzymają, może będą kamienie #!$%@?. Wcześniej nie było protestów i nie odmrażali, ten ich program szczepień to gowno jak zreszta wszystko za co się wezmą. Podsumowując trzeba ich pogonić. Już dość kraju zniszczyli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dzikus_Z_Detroit mordo gdyby zakażenia zostały na poziomie 5k a później zaczęłoby spadać to by powoli zaczął się powrót do normalności, nie wiem czemu krytykujesz program szczepień skoro to nie jest ich wina, że nie ma dostaw, nie da się zaszczepic w cywilizowany sposób 40 mln ludzi z dnia na dzień, widzisz co się dzieje na zachodzie? Z resztą czy serio ludzie nie potrafią się przebranżowić, zawiesić swoich biznesów i poszukać pracy? Skoro
  • Odpowiedz
@meehow97: a na jakim poziomie były przez ostanie tygodnie? a pamiętasz wykres ze strefami (czarna, czerwona, żółtą i zielona). Według tego większosc kraju powinna być w żółtej strefie. Ten cały rząd to nieudacznicy. Program szczepień, no a a jak były szczepionki to kto się szczepił? Pomijam już brak szczepionek, choć prezydent Dupa miał zaltwic ze USiA. Zapisy i działanie stron i infolinii to jest parodia. Co mnie kraje zachodnie obchodzą? Szkoda,
  • Odpowiedz