Wpis z mikrobloga

@noitakto: Czy ja wiem, czy istnieje tu specjalnie bardziej, niż w jakiejkolwiek innej grupie? Mamy zbieraninę ze społeczeństwa, to znajdą się i debile. Gorzej, że takie osoby w ogóle istnieją i funkcjonują w naszym społeczeństwie. Jeszcze kilka-kilkanaście lat temu, jak ktoś był typowym szurem, wyznającym teorie spiskowe to traktowało się go odpowiednio - jak wariata. Gdy ktoś był zatwardziałym dewotą, to był zatwardziałym dewotą, ale wszyscy mieli go gdzieś. Dziś pierwsi
@KRISSVector: ten portal to już ściek jakich mało, 5, 6, 7 lat temu naprawde było dobrze, wartościowe posty... teraz to gównomemy, atencjuszki, baity, nsfw, patostreamy i inne scierwa o ktorych nie chce mi sie tu pisac juz
@KRISSVector: no ale na PiS głosowało w parlamentarnych 8 milionów ludzi, na Dudę w prezydenckich 10. To naprawdę takie dziwne, że znajdzie się tu ktoś kto ich popiera i jednocześnie nie popiera protestu? Serio nie rozumiesz tego, że społeczeństwo jest różne? Polska zawsze była podzielona. Piłsudski vs Dmowski 100 lat temu, po 2 wojnie Natolińczycy vs Puławianie, nawet opozycja solidarnościowa w latach 80 też byłą podzielona na grupę bardziej prawicową i
@KRISSVector jestem za protestem, ale jeszcze bardziej jestem przeciwny jakiejkolwiek cenzurze. Nawet minimalnej cenzurze, bo to jest kroczek, a po każdym kroczku można maszerować coraz pewniej. Już teraz niektórzy w usa chcą zakazać rozmów na temat grania na giełdzie. Wolność przede wszystkim, oczywiście do czasu kiedy nie krzywdzisz drugiej osoby.
@KRISSVector: fajny byłby alternatywny portal, gdzie warunkiem założenia konta byłoby kliknięcie checkboxow z oświadczeniami typu: Uroczyście oświadczam, że Jarosław Kaczyński to zbrodniarz, który destabilizuje państwo, legalna aborcja jest niezbędna w RP, a PiS to najgorsze zło, które przytrafiło się Polsce :D pytanie czy by tak ochoczo klikali xD
Uroczyście oświadczam, że Jarosław Kaczyński to zbrodniarz, który destabilizuje państwo, legalna aborcja jest niezbędna w RP, a PiS to najgorsze zło, które przytrafiło się Polsce :D pytanie czy by tak ochoczo klikali xD


@Laniakea: No tak i dalej żyć z jedynie słusznymi poglądami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś kto ma inne to niech siedzi cicho ach ta wolność słowa xd.
Może przy aborcji trzeba dać do zaakceptowania
@KRISSVector: Wiesz, nie żebym coś mówił, ale jednak są ludzie w internecie, którzy popierają PIS, a ty w tym momencie sugerujesz, żeby kogoś zagłuszyć, zbanować, tylko dlatego bo ma inne poglądy niż ty :p

Więc wiesz ****, ale mimo wszystko wolność poglądów i wypowiedzi.
Pytanie czemu ludzie maja Poglady ktore prowadza kraj do ruiny i strone w kierunku Bulgarii xD no chyba ze zyjemy w kraju idiotow ktorzy nie zobaczyli nic poza Polska to ok xD


@RESYSER: Akurat gospodarczo mamy poglądy podobne do zachodnich. Tylko że tamte kraje są bogate i nie dają aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KRISSVector: Póki co to w gorących widze cały czas wpisy o pisowskich trolach a nie pisowskich trolli. Druga sprawa jest taka że skoro Pis wygrał wybory i ma między 30 a 40% poparcia to oczywiste jest że wszędzie będą mieli swoich zwolenników i nie muszą to być trolle. Kolejna sprawa jest taka że można być zwolennikiem kompromisu czyli nie popierać pisowskiego orzeczenia TK ani nie popierać postulatów lewicowej fanatyczki Lempart.
@KRISSVector: twoim największym błędem jest to, że myślisz że jak ktoś ma inne poglądy to jest pisowcem lub rosyjskim opłacanym trollem
Nie możesz pojąć w swojej małej lewicowej główce, że ktoś może mieć odmienne zdanie, inne poglądy i że wyraża je pro Bono, ideologicznie