Wpis z mikrobloga

Hej. Razem z kolega @Springfield zalozylismy grupe na telegramie, gdzie bedziemy rozmawiac i dzielic sie informacjami/doswiadczeniami na tematy teorii spiskowych, okultystyczne i aktualnych wydarzen. W moim zamierzeniu jest przede wszystkim zdrowa i kulturalna dyskusja, wiec jesli zbyt bardzo odleciales, i nie masz ugruntowanego kontaktu z rzeczywistoscia w ktorej sie znajdujesz, to forum nie jest dla ciebie. Wiem, ze jest sporo osob z duza wiedza i wlasnymi doswiadczeniami, udzielajacych sie na tych tagach, wiec zapraszam do wyslania mi PW z prosba o link i udzial w naszej grupie.

Na dniach ustawimy wlasny discord.

Pozdrawiam.

PS. Bardzo spodobala mi sie wypowiedz jednego z wykopkow o nicku @Ramzi96M, ktora chyba idealnie przedstawia jak sie maja sprawy z programowaniem swiadomosci ludzi na jeden "wlasciwy" tor.

ta grupa ludzi od początku zakłada i jest skrajnie uparta przy tym że głoszący teorie spiskowe to głupcy i chorzy psychicznie bo oni na starcie zakładają że teoria NWO to ma taki sam sens jak to że samoloty rozbite o wieże WTC były hologramami.

Przeraża mnie obecnie że dyskusja na wiadomy temat jest niemożliwa przez podobne myślenie bo jak np. wyrazisz wątpliwości dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa tych szczepień (bo przecież wymogi bezpieczeństwa znacząco poluzowano, a na choroby tego typu skuteczność szczepień od zawsze była niezadowalająca) to powie ci że jesteś antyszczepem i w ogóle debil jesteś oraz że przez ciebie twoja babcia umrze lada chwila ()


#teoriespiskowe #okultyzm #medytacja #alternatywneteorie #mistycyzm #paranormalne #channeling #oobe #psychonauta #luciddream #ld
maze - Hej. Razem z kolega @Springfield zalozylismy grupe na telegramie, gdzie bedzie...

źródło: comment_1611850764RLer1F78Sa0qNmJAWV3PAz.jpg

Pobierz
  • 20
@maze: do akt nie lecą tylko po prostu każdy chce z ciekawości sobie poczytać wrażenia innych ludzi bo sami czasu nie mają na większą rozrywkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)