Wpis z mikrobloga

Wyglada na to, że dwie pizze, które kupiłem za 10000 dogecoinów 7 lat temu... na ten moment kosztowały by mnie 2140zł ()

Dogecoin specjalnie został podobno stworzony z taką gigantyczną liczbą monet... przecież tutaj ludzie wszyscy mieli po 20-100 milionów dogecoinów... (możecie wrzucać screeny i linki do starych postów)

tymczasem brakuje już tylko wzrostu o 467%, by każda osoba, która wtedy miała milion dogecoinów... była także milionerem w złotówkach... o ile oczywiście trzymała...

#kryptowaluty #dogecoin #gielda #ciekawostki
noisy - Wyglada na to, że dwie pizze, które kupiłem za 10000 dogecoinów 7 lat temu......

źródło: comment_1611890056V6e2hAlKVOguB5ZYZbGMXF.jpg

Pobierz
  • 33
@noisy: Mam gdzieś wallet z +/- 15-20k ale nie pamiętam hasła =((
Jeszcze miałem trochę na jakiejś stronce do kopania crypto ale nie pamiętam nazwy xD
@noisy wiszę na 10k ciągle z nadzieją, że będzie chociaż po dolarze, byłoby 2x tyle gdyby nie to, że kupiłem za to Counter Strike Global Offensive od jakiegoś Mirka xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noisy: Ja sprzedałem dogecoiny za 0.2BTC które wtedy były gówno warte I zaraz potem jakaś giełda postanowiła się zawinąć z hajsem. #!$%@? mać.
Nie wiem czy mam gdzieś wallet albo czy coś na nim jeszcze jest xD
@noisy ale tak to działa xD ja na samym początku kopałem bitcoiny, wykopałem ich całkiem sporo, dziś pewnie byłbym milionerem, ale stwierdziłem że to bez sensu prąd zużywa i poświęciłem moc obliczeniową na projekty naukowe. Nie żałuję niczego xD