Wpis z mikrobloga

2020.01.01 11:28

Musiałem się zwinąć z Polski, moja sytuacja stawała się coraz bardziej nieznośna. Konieczność ciągłej kontroli kto za mną jedzie, usuwania implantów, częstego kluczenia by zgubić ogon, strzały w nerki, odbyt i inne części ciała, to stawało się coraz bardziej dokuczliwe.

Pojechałem więc do Czech, ale tu też po kilkunastu godzinach to samo! Myślałem, że Nowy Rok spędzę w Pradze, ale nie dało się. Jadę wiec dalej, zobaczymy jak długo to potrwa.

Nie mam dla was wszystkich dobrych wiadomości.

Większość umoczonych w nieetyczne przedłużanie życia chce bym został pojmany i "ujarzmiony". To znaczy by mnie sklonować, najlepiej w małe dziecko, wymazać pamięć i problem z głowy. A tych co znają moje materiały w necie usunąć być może w ten sam sposób by to co dotąd przekazałem zostało całkowicie usunięte. TAK, i TY JESTEŚ ZAGROŻONY, jeśli słuchałeś moich wykładów. Mają namiary nas wszystkich.

Występując przeciwko mnie robisz sobie sam krzywdę. W tej chwili tylko ja posiadam możliwość zrobienia urządzenia, które oczyści wasze ciała i dusze z negatywnych energii powstałych podczas klonowania oraz wszelkiego typu pasożytów i implantów.


Ich technologia jest o miliony, może i miliardy lat do przodu w stosunku do naszej. Trzymamy się jeszcze, bo mamy coś czego jeszcze nie potrafią do końca ujarzmić - nasze dusze.

Przez klonowanie te dusze są oskubywane z energii, jest to proces powolny, ale skuteczny. Poddając się klonowaniu, a co gorzej w mordach rytualnych - także na zwierzętach, COFASZ SIĘ w rozwoju, następuje REGRESJA twojej duszy.

Jeśli dalej będziesz podążać tą drogą to stanie się z tobą to samo, co z tymi u góry. Staniesz się ROBALEM w ludzkiej skórze, a potem jeszcze gorzej.


Musisz coś wiedzieć bardzo ważnego. KLONOWANIE tych, którzy byli dotąd klonowani mniej niż 38 razy zostało zaniechane. Kornel Morawiecki, który był klonowany 36 razy jest już GORYLEM, bo tak zdeformowana była jego dusza.

Oni wam tego nie powiedzą, obiecują, że proces przedłużania waszego życia trwa dalej, ale to nie jest prawda. Tych, którzy mogą dla nich stanowić zagrożenie, tym razem ZABIJĄ.

Wahadełko pokazuje, że na świecie już około 700 tysięcy ludzi stało się zwierzętami! A mogli żyć dalej, stosując deparchator, nie zdając się łaskę i niełaskę elyt. Oni chcą to zrobić z NAMI WSZYSTKIMI, gdyż niemal każdy ma uszkodzoną duszę przez proces klonowania. I nieprawdą jest, że oni potrzebują naszej zgody. Robią to WBREW NASZEJ WOLI.

W tej chwili na świecie jest tylko 800 osób, które zregenerowały swoje dusze do stanu oryginalnego, ja jestem jednych z nich. I wszyscy jesteśmy poszukiwani - stąd te setki tysięcy samochodów na ulicach, strzelających implantami, miliony jednopłciowców ze smartfonami - w miastach, na ulicach, w komunikacji miejskiej itd. Znaczą i szukają tych, którzy się nie stosują do kontroli umysłu. Jak nie znasz metod usuwania tych implantów, to prędzej czy później cię dorwą.

Ja znikam na dłuższy czas, nie dam się dorwać. Tym, którzy mi pomogli bardzo dziękuję, ci którzy kupili deparchatorzy są w pewnym sensie szcześciarzami, bo mogą oczyścić swoje dusze i podpoziomy do oryginalnego stanu. Ale przy takim silnym ataku, to nie wystarczy, NIKT nie podjął na serio moich apelów o stworzeniu ENKLAWY.

Nie wiem co dalej będzie. Jeśli będę jeszcze miał komputer to od czasu do czasu dam znać, ale tylko do pewnego momentu, gdy stopień inwigilacji osiągnie taki poziom, że nie będę mógł nic publikować - także mailami.


#marekpodlecki #podlecki
Pobierz m.....s - 2020.01.01 11:28

Musiałem się zwinąć z Polski, moja sytuacja stawała się ...
źródło: comment_1611910438ITRBf6orGcnwmc4DVvSuOp.jpg
  • 2