Wpis z mikrobloga

Perfumiarskie świry, serio nie można kupić ich nigdzie indziej niż w Rossmannie w ich drakońskich cenach? Przynajmniej tak mówi perfumehub.pl, a to przecież Adidas. Jakieś pomysły dlaczego tak jest? Rossmann ma wyłączność do perfum Adidasa w Polsce? Bo zapach świetny

Może zza granicy da się ściągnąć taniej? Niestety nie miałem okazji kupować z zagranicznym perfumerii

#perfumy
Pobierz
źródło: comment_16120249759F9xanr8scNCoTXPUBhrZi.jpg
  • 13
@Kapitalista777: Byku, jaki adidas zza granicy. Sprawdź belkę tagu i zapisz sobie kilka zapachów, które potencjalnie mogą Ci się spodobać i sprawdź je potem przy kolejnej wizycie w Sephorze czy innym Douglasie. Nie wszystkie ale większość z nich powinna być dostępna. W tej cenie lub nieco drożej jest multum lepszych zapachów, na prawdę.
W tej cenie lub nieco drożej jest multum lepszych zapachów, na prawdę.


@bvshi_: Liczyłem, że skoro w Rossmannie Adidasy są po 200zl / 100ml, to gdzieś na necie znajdę np. za 70zl / 100ml, jak to jest z większością zapachów dostępnych w stacjonarnych perfumeriach.
@dmnbgszzz: Serio Adidas robi klony? Myślałem, że to jednak marka, która owszem robi "budżetowe" zapachy, ale swoje.

Myślałem o tym Armat CDNI, ale raz pisaliście tu, że nie da się tego nigdzie powąchać, a dwa nigdy nie wiadomo, co się dostanie, bo formuła zmienia się z każdym batchem.

Niemniej dzięki za wskazówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)