Wpis z mikrobloga

Infocar się uruchomił z nowymi zapisami na prawo jazdy

Drodzy użytkownicy, przedstawiamy wam zmodernizowaną wersję usługi zapisów na egzamin online. Nasza usługa działa nieprzerwanie od 2013 r. W tym czasie zapisaliśmy na egzamin prawa jazdy setki tysięcy osób, a z wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego zniknęły kolejki osób oczekujących do „okienka”. Teraz po latach przyszedł czas na zmiany. Oprócz szaty graficznej, zmienia się bardzo wiele w zakresie działania zapisów. Podstawowe nowości to: automatyczne dopasowanie profilu kandydata na kierowcę (PKK) do kategorii prawa jazdy, łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie terminów, możliwość zapisania się na egzamin tylko wówczas, gdy PKK jest wolne i wiele innych. Zapisanie się na egzamin jeszcze nigdy nie było tak proste. Sprawdź to!
Pod tym adresem znajdziesz poradnik, po zmodernizowanej usłudze. Zobacz, jakie to proste i zapisz się! Link: https://info-car.pl/new/aktualnosci/2319

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia na egzaminie!
Zespół InfoCar

#prawojazdy #naukajazdy #word #szkolajazdy #kierowcy #motorycacja #infocar
Pobierz Achon100 - Infocar się uruchomił z nowymi zapisami na prawo jazdy

Drodzy użytkowni...
źródło: comment_1612084784V6TmyWQkTmXxTDnDtYIFRo.jpg
  • 5
@Achon100: super strona, od godziny próbuję się zapisać na egzamin. Próbowałam zmiany hasła, próbowałam z innej przeglądarki i nic. Nie przenosi mnie na stronę zapisu egzaminu, nie wiem czy loguje mnie, próba wejścia na "moje konto" kończy się na przeniesieniu na stronę główną. Żadnego komunikatu, nic, tylko ta strona główna. To samo przy próbie kliknięcia na "zapisz się na egzamin". #!$%@? można dostać.