Wpis z mikrobloga

Od premiery już trochę minęło, ale cieszy mnie, że to my mieliśmy rację - my, wygardzani sceptycy, wyzywani od zawistnych polaczków. Sama w sobie porażka sajberpanka, nie cieszy mnie nic a nic, ale to materiał na inny wpis.
Mieliśmy rację przy Cyberpunku i mieliśmy rację przy finałowym sezonie #got . Nawet o netflixowym Wiedźminie, możnaby dorzucić trzy grosze, wszak przewidywania się spełniły, ale to już przemilczę.
Zawsze krok przed redditowcami w hypetrain'ie, zawsze na przekór redditofilom. Wszyscy na samym końcu, przyznają nam rację.
Trzymam te drobne zwycięstwa jak najdroższy skarb i o nich nie zapominam, bo wiem, że jeszcze przyjdzie taki moment, kiedy część wykopków, będzie analizować jakiś produkt, a prognozy, wbrew ogólnej narracji, będą pesymistyczne.
Wówczas druga połowa wykopu, naiwni hurraoptymiści, niedorobieni kosmopolici, jednostki bez kręgosłupa i własnego zdania, wskazujący palcem na podskakujących z ekscytacji, utytłanych od sosu BBQ Amerykanów, będzie starała nam się wmówić, że nasza opinia to czysta zawiść, wpychając nam do gardła szydercze insynuacje związane z naszym pochodzeniem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cyberpunk2077 #heheszki #takaprawda
  • 14
Zawsze krok przed redditowcami w hypetrain'ie, zawsze na przekór redditofilom


@RatedR: tutaj cos ci sie w mozgu przepalilo. Glowny sub reddita srał na ta gre od gory do dolu caly czas. Moze z 1-2 wątki na glownej stronie byly pozytywne, reszta to narzekanie (słusznie), memy itd. Chyba ci sie pomylilo z /r/lowsodiumcyberpunk, gdzie jedynym uzytkownikiem jest cin1234cośtam na multikontach
@Curus_Bachleda:
Przykry przypadek desperackiej racjonalizacji zrobienia w #!$%@?.
Przyjmij moje kondolencje.

tutaj cos ci sie w mozgu przepalilo. Glowny sub reddita srał na ta gre od gory do dolu caly czas. Moze z 1-2 wątki na glownej stronie byly pozytywne, reszta to narzekanie (słusznie), memy itd. Chyba ci sie pomylilo z /r/lowsodiumcyberpunk, gdzie jedynym uzytkownikiem jest cin1234cośtam na multikontach


@piekny_kielbasiarz:
Nie.
Przejrzyj sobie archiwalne posty. Było trochę narzekania, ale w
@Curus_Bachleda: Przecież to oczywiste. Jak coś jest nahajpowane i wychodzi #!$%@?, to wszyscy którzy to przewidzieli się szczycą że mieli rację. Jak wszystko idzie dobrze, to nikt nie mówi ''ha, sceptycy się mylili'' bo każdy ma to w dupie, no bo można cieszyć się produktem. Poza tym netflixowy wiedźmin nie był taki zły. Co prawda mogli sobie odpuścić poprawność polityczną, albo przynajmniej wsadzić ją tam gdzie by to pasowało, i wrzucić
@zacky:
Netflixowy Wiedźmin, był ... spoko. Narracja sceptyków odnośnie Wiedźmina, nie była taka, że to będzie klapa, a raczej wskazywaliśmy na to, że będzie to taki trochę typowy, amerykański akcyjniak, klimatem niedorównujący oryginałowi.

Przecież to oczywiste. Jak coś jest nahajpowane i wychodzi #!$%@?, to wszyscy którzy to przewidzieli się szczycą że mieli rację.

Dobrze rozumujesz. To, że się tym szczycę, nie wynika broń Boże z tego, że chcę kopać leżącego. To
@RatedR: myślę że to z ekscytacji, w końcu polska gra od studia który zrobił według niektórych grę dekady jaką jest 3wiedźmin3najlepszy, ale ta ekscytacja i bronienie gry jakoś tak podupadło po pierwszym przesunięciu, a poźniej leciało tylko w dół. Może masz rację, i patrzyłem w innym miejscu, ale ja spotykałem się głównie z #!$%@? ludzi którzy oczekiwali cudów albo chociaż przyzwoitej gry