Wpis z mikrobloga

@ZionX: dlatego nie rozumiem ciągłego hejtu na ME, ja w moim mieście nigdy się nie zawiodłem na zakupach u nich w przeciwieństwie do Euro gdzie pracownik o co nie zapytam to leci do komputera albo czyta mi z kartki przy produkcie xD
@Mazurskimazur: nigdzie nie bylo informacji o udzielonym rabacie na kosole, ktora na fakturze figuruje za 2200. Ale w zamowieniu na stronie w pozycji przyznany rabat jest 0zl. Wiec chlop nie mial podstaw do odmowy przyjecia wg mnie. 30 minut sie z nim klocilem. Dawno nikt mnie tak nie wpienil ^^
@Adasnh wiem wiem, że z dok nie było podstaw bo sam z tego skorzystałem 10min po odbiorze paczek. Ale przy zamawianiu była cena regularna i cena po rabacie, wg mnie ktoś dał dupy a może i to zamierzone.
@Mazurskimazur: Wydaje mi sie ze nie mogli tego sprzedac jako jedna pozycja na fakturze bo z vatem by nie obeszli. Wiec wyszli z zalozenia ze : Maly procent ludzi pomysli o zwrocie, jak juz ktos pomysli to moze odbic sie od sciany jak ja za pierwszym razem. Jakbym zwrocil tez pada to konsola by byla za 2200. Wiec ktos chyba troche tam przekombinowal