Wpis z mikrobloga

@RandomowyMetal: O kurde jednak idą w Cathay ( ) Ciekawe czy Araby i Nippon się pojawią. Fajny trailer.
Dobre pytanie też jak rozwiążą Chaos, bo w trailerze jednostki z WoC i DoC razem. Nie będą to osobne frakcje?
@RandomowyMetal: Arcziego mogą przesunąć do frakcji Chaos Undivided z Bel'akorem ¯\_(ツ)_/¯
ma być 9 Lordów, ciężko mi to jakoś sobie tera policzyć, jak po 2 na każdą frakcję z Chaosem włącznie to wychodzi 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem w sumie co tam Cathay ma w rozpisce. W sumie Tzeentch już ma Sarthoraela a Slaanesh Sigvalda.
@Micro-Jet: nie do końca się nie zgodziło, po prostu lubi się dystansować od niewygodnych politycznie tematów.
jeśli dobrze pamiętam to pojawiło się tam "not currently", więc...
@kruzd: Kiedyś słyszałem pogłoski że w jakiś sposób miałoby być to trudne do zaimplementowanie na bieżącym silniku gry, natomiast sam model rozgrywki (symultaniczne tury w trakcie pokoju itd) wydaje się być bardzo atrakcyjny dla graczy, ile ja bym dał za takie multi w parę osób :D
@thority: @Micro-Jet: ja myśle, ze się taki Nippon czy Araby pojawia, tylko zdecydowanie później, gdy będą chcieli jeszcze więcej zarobić hajsu na serii.
Przerobią mapy, dodadzą więcej prowincji i cacy.