Wpis z mikrobloga

BR SOLO WIN, wybrałem się wczoraj z tarczą, kijami i termitem, bez ducha i bez czujnika ruchu na samotną walkę. Jeżeli ktoś woli oglądać dynamiczną walkę jak u Izaka to się znudzi na tym filmiku. Ja wolę defensywną taktykę, zaczaić się na wroga zrobić zasadzkę, a nie biegać po planszy za celami. Serwis SBMMWARZONE.COM podaje, że trafiło mi się lobby bronze 1, czyli same bambiki jakby to powiedział Izak :D #warzone #callofduty
dziki_dziki - BR SOLO WIN, wybrałem się wczoraj z tarczą, kijami i termitem, bez duch...
  • 6
  • Odpowiedz
@dziki_dziki: spoko, ale obawiam się, że będziesz musiał urozmaicić grę jak zaczniesz trafiać w lepsze lobby, więc lepiej zacząć się uczyć dobrego gun playu i nie biegać tylko z tarczą, a brać ją w zależności od sytuacji i strefy. Bronzy są może zaskoczone i nie ogarniają co zrobić, ale na diamondzie raz na parę gier widzę kogoś z tarczą, bo dość łatwo jest ich ubić. Koniec końców jak widzisz typa z
  • Odpowiedz
@WyjmijKija: Gdzie mi do diamentu :), chociaż teraz SBMM mi pisze że przy 0.92 to Platinum 4 czyli trzy albo cztery mecze. Ja gram z tarczą bo mi to sprawia przyjemność z karabinem to zawsze jest to samo kto kogo pierwszy zobaczy ten ma przewagę i trzeba walić ile wlezie. W technice z tarczą staram się doskonalić, aby właśnie wykiwać takiego kozaka co myśli, że jak widzi tarczę to wie jaki
  • Odpowiedz
@dziki_dziki: Też się z nudów zacząłem bawić tarczą i kijkami/nożem. Staram się też dużo finisherami kończyć. Tylko że bardziej agresywnie (od bounty do bounty). Super zabawa, dość często wygrywam (wręcz jakby mi się easy mode włączyło), zabójstw z reguły około 10-12 na mecz. Miła odskocznia i nabrałem ponownie ochotę na grę w WZ bo ... fajnie mi klną po śmierci :D
  • Odpowiedz
kto kogo pierwszy zobaczy ten ma przewagę i trzeba walić ile wlezie


@dziki_dziki: wysokie K/D się bierze u jednych z super aima, a u innych z tego, że to oni zawsze pierwsi zobaczą, a jeśli ich coś zaskoczy obrócą sytuację na swoją korzyść. Jest pełno tricków i zagrań, które nie wymagają super aima, ale zaskakują przeciwnika. Jak będziesz dalej tak grać to prędzej czy później będziesz mieć tylko platinum i diamentów
  • Odpowiedz
@dziki_dziki: Spokojnie możesz się bardziej agresywnie bawić. Jak biegniesz z kijkami jest to na tyle szybkie że większość cię nie ustrzeli na raz (poomijając małe zamkniete przestrzenie gdzie idziesz z tarcza do przodu). Jak usłyszysz strzały zdążysz założyć tarczę i na spokojnie gościa rozegrać. To samo z wjazdem na budynki kamperów na Downtown. Bounty, recony ... jest co robić :)
  • Odpowiedz