Wpis z mikrobloga

@silentpl
Ja nie jestem fanem filmików, wole tl;dr w postaci pisemnej.
Więc ciężko mnie cokolwiek tutaj doradzić bo z perspektywy materiału filmowego i tak pewnie bede sporo przewijał na podsumowania czy cos w tym stylu.
Ale osobiście jednak uwazam, ze te 20 minut to raczej max w takim rodzaju materiału.
@samot: Dziekuje. TL;DW Specjalnie dla Ciebie :)
Fotele za 2000zł w zupełności dają radę i już są lepsze od zwykłych sklepowców i troszkę wygodniejsze od Chińskich wynalazków. Ich długa gwarancja (np 5 lat) i skład na terenie Europy sprawiają, że są one droższe od Chińczyków z Allegro.

Przedział 3000zł to trochę lepsze materiały i już elementy designu (np obszycia), większe fotele gabarytowo oraz lepsze mechanizmy (także samodostosowujące się do wagi użytkownika)
@Czarny_Klakier: Bardzo w porzadku sa te fotele. Obejrzalem kilka filmów z nim w roli glownej i doprawdy wyglada na bardzo dobry fotel. Spotkalem sie z jedną opinią w której chłopakowi nie przypadł do gustu odcinek lędźwiowy także zwróc na to uwagę ale jest regulowany góra dół wiec powinno się dać go dostroić odpowiednio. Upewnij się, że masz wersję z podłokietnikami które można skierować do wewnątrz.
@blutusz: Wyglada na to że ma odpowiednią ilość regulacji wiec śwmiało można go przymierzyć. materiał Step Melange będzie spoko. Blazer jest jak filc więc do domu nie polecam bo mogłoby być niewygodnie siedzieć na tym w samych majtach :)